Ключ накидной HANS 11055L14

Код товара: 106777

   нет в наличии

   460грн

   Сообщить о поступлении

   Тип: Ключ накидной

   Характеристики товара
   Характеристики товара
   Ключ накидной HANS 11055L14
   Бренд
   HANS
   Тип
   Ключ накидной
   Количество ключей в наборе
   -
   Размер
   14 мм
   Особенность исполнения
   с трещоткой
   Профиль накидных и разрезных
   -
   Описание товара
   Описание товара

   Технические параметры:

   HANS 11055L14 (12) - Ключ трещоточный удлиненный

   HANS 11055L1 є накидним прямим ключем з тріскачкою, який застосовується при проведенні слюсарно-монтажних робіт з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль. Даний ключ належить до серії подовжених прямих ключів з дуже компактною головкою.
   Конструкція даного ключа складається з абсолютно прямого подовженого корпусу, без звичних вигинів. На обох кінцях ключа розташовані компактні накидні головки, одна з яких з тріскачкою. Така форма ключа призначена спеціально для автомобільного ремонту, щоб працювати з кріпильними елементами в важкодоступних місцях, таких як підкапотний простір, а також всередині різних механізмів. Подовжена форма ключа без вигинів дозволяє використовувати його в якості важеля, при зриві сильно затягнутих або заржавілих кріплень. Тріскачка на 72 зуба забезпечує малий крок перемикання - всього 5 градусів, що дозволяє зручно працювати в дуже вузьких і важкодоступних місцях.
   Ключ оснащений дванадцятигранному профілем, який є універсальним і дозволяє працювати з кріпильними елементами, що мають 6-ти і 12-ти гранний профіль.
   Ключ виготовлений з хром-ванадієвої сталі, яка має високі експлуатаційні характеристики, а також забезпечує тривалий термін служби. Хромоване покриття захищає від корозії і механічних пошкоджень.
   Характеристики:
   - довжина ключа (L) - 368 мм
   - ширина головки (D1) - 22,4 мм
   - ширина головки (D2) - 27 мм

   Отзывы и вопросы

   нет в наличии

   460грн

   Сообщить о поступлении