Ключ рожково-накидной Toptul AAEB1010

Код товара: 113301

   в наличии 1-2 дня

   40грн
   Наличные:
   40
   грн
   Безнал:
   48
   грн
   купить
   купить в 1 клик
   Наличие

    Тип: Ключ рожково-накидной

    Доставка

    Самовывоз из магазинов, Киев*

    Пн-Вс по графику работы магазина

    Курьерская доставка по Киеву*

    Пн-Пт: 13.00 - 20.00

    Сб: 13.00 - 19.00

    Delivery*

    Пн-Пт

    Возврат в течении 30 дней

    Учитывая специфику нашего товара мы решили продлить действия ст.9 «Закона о защите прав потребителей» до 30 дней. Теперь вы можете вернуть или обменять товар в нашей сети на протяжении 30 дней без указания причины при условии если: товар сохранил товарный вид, пломбы, ярлыки, пленки; сохранена упаковка, документация в товарном виде; присутствуют чеки и гарантийные талоны.

    Гарантия не предусмотрена

    На данный товар гарантия не предусмотрена производителем.

    Характеристики товаров
    Характеристики товаров
    Ключ рожково-накидной Toptul AAEB1010
    Бренд
    Toptul
    Тип
    Ключ рожково-накидной
    Количество ключей в наборе
    -
    Размер
    10 мм
    Особенность исполнения
    -
    Профиль накидных и разрезных
    -
    Описание товара
    Описание товара

    Технические параметры:

    TOPTUL AAEB1010 - Ключ комбинированный 10 мм

    Гайковий комбінований ключ TOPTUL AAEB1010 це ручний слюсарно-монтажний інструмент для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Даний ключ є якісним представником інструменту професійного рівня, відповідає міжнародним стандартам і навіть в 1,6 рази перевищує вимоги до величини крутного моменту стандартів ANSI і DIN.
    Ключ об'єднує в одній конструкції ріжкову і накидну головки, таким чином, компенсуючи недоліки кожного виду окремо. Залежно від типу, складності та місця розташування нарізного сполучення, користувач має можливість вибрати найбільш підходящу головку для роботи. Ріжкова головка добре підійде для не дуже затягнутих кріпильних елементів, а також буде зручна, коли над гайкою немає місця, а присутній тільки бічний доступ.
    Накидна головка з 12-гранним профілем універсальна і підходить для роботи з 6-ти і 12-гранями кріпильними елементами. Кільцеподібна форма накидної головки дозволяє передавати велике зусилля на кріплення, а завдяки замкнутій конструкції, їй нікуди зіскочити, що дає можливість демонтувати сильно затягнуті або заіржавілі з'єднання.
    За допомогою саме накидної головки рекомендується зривати кріплення або остаточно затягувати, а проміжне відкручування / закручування зручніше виконувати ріжковою.
    Головки ключа мають кут нахилу 15 градусів по відношенню до осі, що робить інструмент більш маневреним і зручним в роботі.
    Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва сталь, яка має високу міцність, стійкість до навантажень, деформації, високих температур і окислення. Хромоване сатинове покриття запобігає корозії.
    Характеристики:
    - довжина ключа (L) - 149 мм
    - ширина ріжкової головки (B) - 22.7 мм
    - ширина накидною головки (D) - 15.1 мм

    Отзывы и вопросы

    в наличии 1-2 дня

    40грн
    Купить