Нет в наличии
5562 грн.
Наличные:
5562 грн
Безнал:
6675 грн
Приватбанк:
5667 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SHO-ME Combo №1 - Радар-детектор с видеорегистратором

Видеорегистратор
Датчик изображения: 1/2,7", OV2710
ЖК-экран: 2,31"
Процессор: iCatch V33; оперативная память – 128МБ; внутренняя память – 128МБ
Поддержка microSD-карт: до 32ГБ
G-сенсор, микрофон, GPS-датчик
Питание: литий-полимерная батарея 520 мА
Характеристики линзы: угол обзора 120°, фокальное расстояние 3,65 мм
Формат видео: AVI
Читать полностью
Технічні параметри:

SHO-ME Combo №1 - Радар-детектор з відеореєстратором

Відеореєстратор
Датчик зображення: 1/2,7", OV2710
РК-екран: 2,31"
Процесор: iCatch V33; оперативна пам'ять - 128МБ; внутрішня пам'ять - 128МБ
Підтримка microSD-карт: до 32Гб
G-сенсор, мікрофон, GPS-датчик
Живлення: літій-полімерна батарея 520 мА
Характеристики лінзи: кут огляду 120°, фокальна відстань 3,65 мм
Формат відео: AVI
Максимальна роздільна здатність запису: Full HD (1920х1080), 30 кадр/с
Формат аудіо: PCM

Радар-детектор
Діапазони частот
Х-діапазон: 10,525 ± 50 МГц
K-діапазон: 24,150 ± 100 МГц
Розширений Ка-діапазон: 34,700 ± 1300 МГц

Приймач
Детектор лазерного випромінювання: є, 800-1000 нм
Підтримка режимів: Ultra-K, POP
Приймач сигналу (радіоканал): супергетеродин
Обробка сигналу (радіоканал): цифрова
DSP - Digital Signal Processing (цифрова обробка сигналів): є

Функції
Виявлення комплексу "Стрілка" (мобільний і стаціонарний): є
Виявлення радарів "Мультирадар" (Робот, Jenoptik Robot): є
Виявлення комплексів контролю середньої швидкості (Автодорія): є
Виявлення радарів типу «ЛІСД»: є
GPS: є

Налаштування
Режим Місто: є
Режим Траса: є
Режим Авто: є
Відключення окремих діапазонів: є

Виведення інформації
Відображення інформації: LED дисплей
Регулювання яскравості: є
Регулювання гучності: є
Відключення звуку: є
Автопріглушеніе звуку: є
Голосове сповіщення: є

Корпус
Кріплення: на присосок
Розміри: 82.3x109x62/38.9 мм
Вага: 420 г

Додатково
Пульт ДУ: немає
Струм: 225 мА
Робоча температура: від -20°С до + 70°С
Виробництво: Корея
Провід живлення: є
Безкоштовне оновлення: є
Гарантія виробника: 12 місяців

Комплектація:
- Радар-детектор SHO-ME Combo №1
- Провід живлення
- Скоба кріплення з присоскою
- Керівництво користувача (інструкція з експлуатації)

Відеореєстратор з радар - детектором Sho-me Сombo №1 - новинка на українському ринку модельного ряду радар-детекторів Sho-me. Модель об'єднала в собі всі позитивні сторони попередніх радар-детекторів і відеореєстраторів.

Перевагою даної моделі є наявність GPS POI детектора, який значно розширює можливості даного пристрою. Користувачі можуть не тільки отримувати попередження про наявність на дорогах пристроїв, які контролюють дорожню обстановку, але і робити позначки і надалі ділитися з колегами по "керму" про можливі прилади контролю.
Унікальна комбінація радар-детектора і відеореєстратора - найважливіші функції для водія, що дозволяють робити відеозапис того, що відбувається у високій якості (Full HD) і отримувати сповіщення про сигнали ДАІ (поліцейських) радарів, прийнятих антеною-приймачем або визначаються за допомогою GPS.
Sho-me Сombo №1 має сучасний багатофункціональний дисплей, який працює в двох режимах. Режим «РД» - режим радар - детектора, виводить в кольоровому зображенні інформацію про швидкість, що працюють приладах контролю швидкісного режиму, про наближення до камер. У режим «РД+ВР» виводиться додаткова інформація на екран про роботу відеореєстратора. Не залежно від режиму, запис відеореєстратора здійснюється безперервно, циклічно.
Sho-me Сombo №1 може працювати як повноцінний радар-детектор, робляючи моніторинг всього стандартного частотного діапазону на наявність міліцейських камер, радарів, Візирів і т.д. на всі 360 градусів. У цьому пристрої вдосконалені датчики прийому сигналів в діапазонах X, UltraX, K, UltraK, Ka, Ku, сигналів системи VG-2 і сигналів лазерного опромінення, поліпшена швидкість сканування сигналів в діапазонах UltraX, UltraK, завдяки системі Smartscan.
При всьому цьому, можливість регулювати рівень чутливості залишилася, що зробило даний прилад незамінним при їзді на автомобілі як у місті, так і по трасах.
Значно покращена робота з попередженням помилкових спрацьовувань. Дана система, працюючи з алгоритмом Intelligent anti-falsing algorithm, практично виключила помилкове реагування на інші прилади, що випромінюють подібні сигнали. Використання абсолютно нової надчутливої лінзи дозволило поліпшити якість сигналу до надвисокого рівня, що ще задовго до наближення допомагає виявляти і попереджувати про наявність TrueCAM-ів, Візирів і їм подібних приладів не залежно від того, наскільки добре вони замасковані.
Системне меню має досить широкий діапазон налаштувань, які дозволяють налаштовувати даний прилад під тип і місце їзди. Вбудований GPS приймач дозволяє заносити виявлення точки із встановленими камерами у власну базу даних з можливістю оперативного оновлення.

Характеристики радар детектора:
- Визначення радарних сигналів у всіх актуальних діапазонах - Х, К, Ка і сигналів лазерних вимірювачів (включаючи ЛІСД і Амата), а також сигналів комплексу Стрілка (більше 1 км), Робот, Місця та ін.
- Визначення сили сигналу (1-5).
- Режими Місто / Траса для зменшення помилкових спрацьовувань.
- Швидкісні фільтри (відключення оповіщення про прийнятих сигналах при русі нижче обраної швидкості).
- Автоматичне приглушення гучності.
- Регулювання яскравості дисплея.
- Можливість відключення діапазонів користувачем.
- Збереження налаштувань.
- Голосове оповіщення.
- Оновлення бази даних камер і радарів, а також програмного забезпечення за допомогою карти пам'яті.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Приобрел себе данное утройство 2 в 1 достаточно недавно, но за время работы оно меня уже не раз выручило, и в качестве видеорегистратора и в качестве антирадара. У радара очень хороший угол обзора, определяет он достаточно большой спектр всех необходимых диапазонов и лазерных сигналов. Очень удобно то, что есть GPS-датчик, который позволяет отмечать свое место нахождения, а так же фиксировать в память устройства, то место, в котором вы заметили камеру или пост ГАИ, а так же, на сайте можно обновлять базу данных стационарных камер. Помимо этого в устройстве еще есть встроенный видеорегистратор, с отличным качеством съемки. Очень обрадовало, что качество съемки остается на высоте, не смотря на, дождливую погоду и темное время суток. Так же у радара много полезных дополнительных функций, несколько режимов работы, голосовое оповещение и выбор яркости дисплея. Настройка радара много времени не занимает, так как у него очень удобное расширенное меню, а если возникли вопросы, то есть детальная инструкция. Очень доволен, что приобрел именно радар и видеорегистратор в одном устройстве- экономия не только средств, но и места в машине. В интерьере он отлично смотрится. Всем советую!

  Виктор, 29.09.2015

  Радар в жизни лучше чем на картинке. Стал на свое место на стекле как родной. Все управление интуитивное и удобное. Если верить радару, то камер по городу пока не очень много, но говорят будет сильно увеличиваться в ближайшее время. Обновление доступно через сайт, что очень удобно для меня, т.к. времени ездить по сервисным центрам нет совсем. Запись видео на 4 с минусом, но это не его основная функция, так что простительно.

  Kostya, 28.09.2015

  Вообще изначально хотел купить себе радар-детектор, но на рынке мне предложили эту модель, три в одном, и оно меня заинтересовало сразу же, тем более мой старенький регистратор тоже требовал замены, и вот этот момент настал. Положительные отзывы меня убедили окончательно, как в нете так и по словам продавцов которые сами уже испытали его. Пользуюсь совсем недавно, но он уже успел мне понравиться, как функционалом, так и качеством работы видео регистратора, радар-детектор тоже хорош, мнимых срабатываний практически нет, не раздражает, что очень важно в дороге, производитель обещает обновление баз камер, если это подтвердится, то цены не будет этому устройству!!!

  Янеж, 09.09.2015

  Устройство просто супер, в нынешней ситуации с камерами я бы даже сказал что необходимо. Устройство на мой взгляд, выполнено из качественного пластика, работает уже 3 недели, пока без сбоев! Можно переключить режим город/трасса, что минимизирует ложный срабатывания. Дизайн тоже выполнен по современному. Думаю, с введением штрафов видеофиксации он окупит себя за месяц)))

  Максим, 03.09.2015

  Что говорить? Устройство стоит своих денег! Качество съемки - на высшем уровне, не к чему придраться, позволяет разглядеть все до мельчайших подробностей. Угол съемки позволяет захватить даже соседние машины. Понравилось качество крепления, крепкое, стойкое. Качество радара на самом высоком уровне - сработки по мелочам нет. Катаюсь по городу в режиме город, на двери, заправки как до этого радары были - не реагирует. Покупкой доволен!

  Александр, 28.08.2015

Другие модели марки «SHO-ME» в категории «Антирадар»
Показать все модели