Есть в наличии (1-2 дня)
3673 грн.
Наличные:
3673 грн
Безнал:
4408 грн
Приватбанк:
3742 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

SHO-ME Combo 3 - Радар-детектор с видеорегистратором

Диапазоны частот
Х-диапазон 10,525 ± 50 МГц
K-диапазон 24,150 ± 100 МГц
Расширенный Ка-диапазон 34,700 ± 1300 МГц
Ku-диапазон 13,450 ± 50 МГц

Приемник
Детектор лазерного излучения есть, 800-1000 нм
Угол обзора лазерного детектора 360°
Поддержка режимов Ultra-K, POP
Приемник сигнала (радиоканал) супергетеродин
Обработка сигнала (радиоканал)
Читать полностью
Технічні параметри:

SHO-ME Combo 3 - Радар-детектор з відеореєстратором

Діапазони частот
Х-діапазон 10,525 ± 50 МГц
K-діапазон 24,150 ± 100 МГц
Розширений Ка-діапазон 34,700 ± 1300 МГц
Ku-діапазон 13,450 ± 50 МГц

Приймач
Детектор лазерного випромінювання є, 800-1000 нм
Кут огляду лазерного детектора 360 °
Підтримка режимів Ultra-K, POP
Приймач сигналу (радіоканал) супергетеродин
Обробка сигналу (радіоканал) цифрова
DSP - Digital Signal Processing (цифрова обробка сигналів) є

Функції
Виявлення комплексу "Стрілка" (мобільний і стаціонарний) є
Виявлення радарів "Мультірадар" (Робот, Jenoptik Robot) є
Виявлення комплексів контролю середньої швидкості (Автодор) є
Виявлення радарів типу «ЛІСД» є
GPS є

Налаштування
Режим Місто є
Режим Траса є
Режим Авто є
Відключення окремих діапазонів є

Виведення інформації
Відображення інформації LED дисплей
Регулювання яскравості є
Регулювання гучності є
Відключення звуку є
Автопріглушеніе звуку є
Голосове сповіщення є

Корпус
Кріплення на присоску
Розміри 82.3x109x62/38.9 мм
Вага 420 г

Додатково
Пульт ДУ немає
Споживаний струм 225 мА
Робоча температура від -20°С до + 70°С
Виробництво Корея
Провід живлення є
Безкоштовне оновлення є
Гарантія виробника 12 місяців

Відеореєстратор з радар - детектором Sho-me Сombo №3 новинка на українському ринку модельного ряду, радар - детекторів Sho-me. Модель об'єднала в собі всі позитивні сторони попередніх радар - детекторів і відеореєстраторів. Перевагою даної моделі є наявність GPS POI детектора, який значно розширює можливості даного пристрою. Користувачі можуть не тільки отримувати попередження про наявність на дорогах пристроїв, які контролюють дорожню обстановку, але і робити позначки і надалі ділитися з колегами по "керму" про можливі приладах контролю. Унікальна комбінація радар - детектора і відеореєстратора - це найважливіші функції для водія, що дозволяють робити відеозапис того, що відбувається у високій якості (Full HD) і отримувати сповіщення про сигнали ДАІ (поліцейських) радарів, прийнятих антеною - приймачем або визначаються за допомогою GPS.

Sho-me Сombo №3 має сучасний багатофункціональний дисплей, який працює в двох режимах. Режим «РД» - режим радар - детектора, виводить в кольоровому зображенні інформацію про швидкість, що працюють приладах контролю швидкісного режиму, про наближення до камер контролю за дорожньою обстановкою. У режим «РД + ВР» виводиться додаткова інформація про роботу відеореєстратора на екран. Не залежно від режиму, запис відеореєстратора здійснюється безперервно, циклічно.

Радар-детектор відеореєстратор може працювати як повноцінний радар-детектор, виробляючи моніторинг всього стандартного частотного діапазону на наявність міліцейських камер, радарів, Візирів і т.д. на всі 360 градусів. У Sho-me Сombo №3 вдосконалені датчики прийому сигналів в діапазонах X, UltraX, K, UltraK, Ka, Ku, сигналів системи VG-2 і сигналів лазерного опромінення, поліпшена швидкість сканування сигналів в діапазонах UltraX, UltraK, завдяки системі Smartscan. При всьому цьому, можливість регулювати рівень чутливості залишилася, що зробило даний прилад незамінним при їзді на автомобілі як у місті, так і по трасах.
Значно покращена робота з попередженням помилкових спрацьовувань. Дана система, працюючи з алгоритмом Intelligent anti-falsing algorithm практично виключила помилкове реагування на інші прилади, що випромінюють подібні сигнали. Використання абсолютно нової надчутливої лінзи дозволило поліпшити якість сигналу до надвисокого рівня, що ще задовго до наближення допомагає виявляти і попереджати про наявність TrueCAM-ів, Візирів і їм подібних приладів не залежно від того, наскільки добре вони замасковані.

Системне меню має досить широкий діапазон налаштувань, які дозволяють налаштовувати даний прилад під тип і місце їзди. Вбудований GPS приймач дозволяє заносити виявлення точки із встановленими камерами у власну базу даних з можливістю оперативного оновлення.

Характеристики радар-детектора:
• Визначення радарних сигналів у всіх актуальних діапазонах - Х, К, Ка і сигналів лазерних вимірювачів (включаючи ЛІСД і Амата), а також сигналів комплексу Стрілка (більше 1км), Робот, Місця та ін.
• Визначення сили сигналу, у тому числі сили сигналу Стрілки.
• Режими Місто/Траса для зменшення помилкових спрацьовувань.
• Різні швидкісні фільтри для максимально комфортної експлуатації пристрою.
• Автоматичне приглушення гучності.
• Регулювання яскравості дисплея.
• Можливість відключення діапазонів користувачем.
• Голосове оповіщення.
• Оновлення бази даних камер і радарів і програмного забезпечення.

Характеристики відеореєстратора:
• Процесор - Ambarella A2S60; датчик зображення OV2710
• Внутрішня пам'ять - 1ГБ, підтримка microSD-карт від 8ГБ до 32Гб
• РК-екран 2,4 дюйма для налаштування і перегляду відео
• Вбудована батарея ємністю 280мА
• 6-шарова скляна лінза, кут огляду 140°
• G-сенсор DMARD007, GPS-антена
• Формат відео - MP4, максимальний дозвіл Full HD, 30 кадр/сек

Комплектність:
    Радар-детектор SHO-ME Combo №3
    Провід живлення
    Скоба кріплення з присоскою
    Керівництво користувача (інструкція з експлуатації)
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Приобрёл.... нет не так.... Хотел приобрести себе комбо устройство Sho-Me Combo№3, на хотлайне ознакомился с ценами, увидел что у нескольких продавцов цена одинаковая, и обратился к ВАМ потому что считаЛ вас серьёзной фирмой. В итоге приобрёл 2 шт. не самых дешёвых устройств. отправили 27.07.2016 Приехали, забрал 30.07.2016 всё ОК. Но на второй день пользования у одного из них перестал показывать, экранчик светился, устройство "разговаривало" но ничего не показывало. Прочитал инструкцию, отправил по гарантии 03.08.2016. Получили 05.08.2016, всё ОК. и вот тут началась вежливость, через неделю ожидания я позвонил узнать что всё таки с уже МОИМ недешёвым устройством, и получил ооочень вежливый ответ - не названивайте, пожалуйста, у нас на разборки с устройством 2 недели. Его передали официалам. Картина маслом - 2 недели на дефектовку !!?? В середине второй недели, я нашёл официалов и от них узнал - да труп, отправляем в Базу автозвука новый. Устройство База получила то ли 18.08.2016 то ли 19.08, мне ооочень вежливо объяснили - ждите, сегодня 23.08.2016 и ТОЛЬКО сегодня заменённое устройство поехало обратно. Спасибо большое за работу, реально спасибо, хоть поменяли в итоге, хотя поменяли его не вы, а официалы. Не думаю что буду ещё что то у вас покупать. PS уважаемые Автозвуковцы, вы думаете если вы ничего не делаете 2 недели, и вежливо отвечаете на звонки к вам очереди выстроятся!?

  Руслан, 23.08.2016

  Просто отличное сочетание нескольких устройств в одном. Само устройство работает нормально,как видеорегистратор так и радар-детектор.Реально стоит своих денег.Рекомендую всем автолюбителям

  Тимур, 22.09.2015

  Пользуюсь уже две недели и ненарадуюсь!!) Ждал появление такого устройства уже давно. З в 1: видеорегистратор, радар-детектор и GPS - мечта!! Работает без перебоев и помех, достаточно компактный и удобный в использовании!! Рекомендую!

  Андрей, 09.09.2015

  Combo для меня невольно звучит как комбаин, и это слово уже говорит о многом, только от одного названия уже становится понятным, что является многофункциональным устройством, маркетологи постарались. Что же сказать, устройство действительно получилось на славу, сочетает такие полезные функции для автомобилиста, как видео регистратор, радар-детектор, антенной приемником GPS, с помощью которой устройство определяет ваше место положение и предупреждает и камерах фото фиксации, целью которой является фиксация нарушителей. Девайс получился на славу, катаюсь уже неделю, стабильно работает, есть конечно же немного срабатываний на двери супермаркетов, но это решается переключение режимов «Город-Трасса» и кстати их там несколько, дополню что обнаруживает он все современные приборы типа TrueCAM-ов, Визиров и стрелок. Регистратор порадовал четкостью и стабильностью изображения не зря он работает на современном процессоре Ambarella. Еще устройство имеет многофункциональный дисплей который работает в нескольких режимах, кстати очень удобно, поверх картинки регистратора, при приближении к камере появляется информационная строка с ограничением скорости и кроме визуального эффекта, этот параметр проговаривается голосом, что в свою очередь позволяет водителю не отвлекаться от управления автомобилем. P.S. Господа, поспешите приобрести его до того, как вы получите конверт с вашим нарушением :)

  Евгений, 29.08.2015

  Устройство понравилось прежде всего качеством сборки. Скоростью реакции на мои действия. По порядку: с радаром езжу по Киеву в режиме трасса, помех не цепляет, на высоковольтки не реагирует. Удобное обозначение камер на экране - т.е. понятно, то ли это контроль скорости впереди, то ли пост ДПС. Качество съемки видеорегистратора на высоте, угол обзора хороший. Устройство любит карточки высокого класса, так что рекомендую брать 10-го. В устройстве есть GPS который позволяет считывать базу камер по Украине. Покупкой очень доволен.

  Александр, 28.08.2015

Другие модели марки «SHO-ME» в категории «Антирадар»
Показать все модели
Статьи