Нет в наличии
36 грн.
Наличные:
36 грн
Безнал:
43 грн
52 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Триада 8130 Decor - Антенна декоративная
На данный момент практически во всех автомобилях имеется радио-антенна, но в некоторых случаях антенны становятся неактуальными. При покупке нового головного устройства или же более мощной антенны которая устанавливается в салоне или же в другое место. Для таких случаев просто не обойтись без декоративной антенны Триада 8130 Decor.
Этот декоративный элемент тюнинга автомобиля имеет внешний вид
Читать полностью
Технічні параметри:

Тріада 8130 Decor - Антена декоративна
На даний момент практично у всіх автомобілях є радіо-антена, але в деяких випадках антени стають неактуальними. При покупці нового головного пристрою або ж більш потужної антени яка встановлюється в салоні або ж в іншому місці. Для таких випадків просто не обійтися без декоративної антени Тріада 8130 Decor.
Цей декоративний елемент тюнінгу автомобіля має зовнішній вигляд антени, виготовлений у вигляді (пруток прямий). Призначається для приховування дрібних дефектів кузова, також для додання оригінального зовнішнього вигляду вашого авто. Виготовляється з високоякісного ABS пластику який має стійкість до хімічних і природних впливів. Пластик має спеціальне покриття яке захищає від пошкоджень і подряпин, також не втрачає колір при яскравих сонячних променях. Сучасний і стильний дизайн елемента тюнінгу має чорний колір, завдяки чому він впишеться практично до будь-якого автомобіля. Кріпиться на поверхню кузова автомобіля за допомогою надміцного двостороннього скотча. Простої і легкий в установці, для монтажу не знадобиться звертатися в спеціальну сервісну службу. Сам декоративний елемент сидить міцно і надійно.

Матеріал: пластик
Вид: пруток прямий
Спосіб кріплення: двосторонній скотч
Місце установки: на кузов авто

Тип
декоративная
Тип монтажа
на самоклеющейся основе
Установка
внешняя

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Vitol» в категории «Антенна»
Показать все модели