Есть в наличии (1-2 дня)
470 грн.
Наличные:
470 грн
Безнал:
564 грн
Приватбанк:
542 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Триада 200 - Антенна
Сейчас тяжело представить автомобиль в котором не воспроизводилась бы музыка. Ведь музыку или человеческий голос звучащий с акустики автомобиля намного приятней слышать чем монотонное звучание работающего автомобиля. А благодаря радио-антене Триада 200 Вы забудете что такое помехи во время движения автомобиля, или неприятный шум издающийся через динамики. Отличная дальность приема позволяет прослушивать радиопередачи как
Читать полностью
Технічні параметри:

Тріада 200 - Антена
Зараз важко уявити автомобіль в якому не відтворювалася б музика. Адже музику або людський голос звучить з акустики автомобіля набагато приємніше чути ніж монотонне звучання працюючого автомобіля. А завдяки радіо-антені Тріада 200 Ви забудете що таке перешкоди під час руху автомобіля, або неприємний шум видається через динаміки. Відмінна дальність прийому дозволяє прослуховувати радіопередачі як в місті так і за його межами. Дана антена покращує прийом радіопередач в діапазоні ТВ, УКВ, FM, AM. Володіє гумовим стрижнем з високою гнучкістю, що дозволяє зберегти цілісність антени при терті об гілки дерев або інші предмети. Не один вандал не зможе заподіяти шкоду, оскільки її не реально зламати або ж зігнути. Навіть при низькій температурі антена не втрачає свої властивості. Сама гума має стійкість до хімічних і природних впливів, що набагато збільшує термін експлуатації даного аксесуара. Сам дизайн в якому виготовлена ​​антена не зіпсує зовнішній вигляд автомобіля. Призначається для установки на передню частину даху автомобіля за допомогою магнітів. Таке розміщення вважається найкращим з точки зору радиоприема. Якщо Ви не володієте необхідними навичками та вміннями, то при установці антени рекомендується звернутися до фахівців.

Тип: Знімні
Радіус прийому: 150 км
Прийом ТВ в місті і за містом
Довжина кабелю: 2,5 м
Приймає: ТВ, УКВ, FM, AM
На посиленому магнітному підставі: тримаються на швидкості до 200 км / год
Комплект з двох антен. Встановлюються парою в задній частині даху автомобіля. Одна антена з радіоштекером, інша з телевізійним МОНО 3,5 мм.

Тип
активные
Тип монтажа
магнит
Назначение
радио и тв
Установка
внешняя
Длина кабеля
2.5

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Есть ещё в наличии?

    igor, 11.01.2017

    есть

    Ответ специалиста

Другие модели марки «Триада» в категории «Антенна»
Показать все модели