Жилет сигнальный Noxton Сигнальный жилет, цвет свечения голубой


Нет в наличии
860 грн.
Наличные:
860 грн
Безнал:
1032 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Noxton Сигнальный жилет, цвет свечения голубой

Размер: универсальный размер (с возможной регулировкой)
Цвет свечения: голубой

Светящийся жилет – это готовая спец. одежда, которая повышает уровень безопасности в специфических условиях работы. Самосветящаяся униформа работает по простому принципу, накапливая свет в освещенных местах и излучая свечение в условиях частичной или полной темноты. Главной задачей светящегося
Читать полностью
Технічні параметри:

Noxton Сигнальний жилет, колір світіння блакитний

Розмір: універсальний розмір (з можливою регулюванням)
Колір світіння: блакитний

Жилет, що світиться - це готовий спец. одяг, який підвищує рівень безпеки в специфічних умовах роботи. Самосвітна уніформа працює за простим принципом, накопичуючи світло в освітлених місцях і випромінюючи світіння в умовах часткової або повної темряви. Головним завданням світловідбиваючого жилета, що світиться, є підвищення видимості людини, світлонакопичувальні мітки жилета дають можливість підтримувати постійний візуальний контакт працівників у темряві, що значною мірою сприяє запобіганню аварійним ситуаціям, а також нещасним випадкам.

У деяких областях використовувати люмінесцентні сигнальні жилети стає життєво необхідно, підвищуючи рівень безпеки:
- працівників локомотивних депо;
- робітників гірничодобувної та металургійної промисловості;
- співробітників МНС і охоронних структур;
- працівників дорожньо-будівельних служб;
- і багатьох інших структур, які працюють в темряві або максимально наближених до темряви умовах.

Як правило, сигнальний жилет, що світиться, виконується з щільної тканини або поліестерів (зеленого або оранжевого кольору) з нанесенням вертикальних і горизонтальних самосвітних смуг, які можуть світитися зеленим або блакитним кольором.

Основа сигнального жилета: уніформа виготовлена ​​зі спеціальної тканини, на яку наносяться мітки, що світяться, за допомогою спеціальної шовкотрафаретного технології. Завдяки цьому жилет легко переносить деформації, його можна м'яти і прати.

Головним компонентом, який і забезпечує яскраве світіння уніформи в темряві, є люмінофор від Нокстон.

Призначення самосвітним в темряві жилета: спецодяг створений з метою забезпечення безпеки в різних сферах діяльності, така уніформа здатна виділяти людини в умовах темряви.

Властивості світловідбиваючого накопичувального жилета: жилетка здатна швидко накопичувати світло. При повній зарядці максимальний час свічення складає до 4-6 годин з урахуванням згасання.

Особливості використання: покриття, що світиться має вологостійкі властивості. Не блокуйте жилетку сумками або рюкзаками. Це обмежує доступ світла до спецодягу.

Рекомендації: очищуйте сигнальний або рятувальний жилет після сильних забруднень для збереження максимального ефекту світіння. Сильний заряд жилет, що світиться у темряві, здатний отримати від сонця або потужного ліхтаря.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Noxton» в категории «Жилет сигнальный»
Показать все модели