Нет в наличии
2548 грн.
Наличные:
2548 грн
Безнал:
3058 грн
Приватбанк:
2584 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

iDatalink Start-IB - модуль обхода штатного иммобилайзера

iDatalink Start-IB универсальный модуль бесключевого обхода штатного иммобилайзера без функции CAN-адаптера. Программируется онлайн под одну из более 2000 моделей автомобилей.

Этот модуль представляет собой просто интеллектуальный (бесключевой) обходчик иммобилайзера (IB - immobilizer bypass) без каких либо сервисных функций.

Данный модуль разработан с одной
Читать полностью
Технічні параметри:

iDatalink Start-IB - модуль обходу штатного іммобілайзера

iDatalink Start-IB універсальний модуль безключового обходу штатного іммобілайзера без функції CAN-адаптера. Програмується онлайн під одну з понад 2000 моделей автомобілів.

Цей модуль являє собою просто інтелектуальний (без ключа) обхідник іммобілайзера (IB - immobilizer bypass) без будь-яких сервісних функцій.

Даний модуль розроблено з однією єдиною метою - безпечно обійти штатний іммобілайзер автомобіля, при установці сигналізації з автозапуском. Він управляється командами від сигналізації і запалює "зелене світло" старту двигуна.

Основна його перевага в тому, що він не є "дублікатом" штатного ключа, він не прописується в пам'яті автомобіля як додатковий пристрій або третій ключ. Він на програмному рівні спілкується зі штатним іммобілайзером і "домовляється" про дозвіл старту двигуна. У той же час, він не виконує ніяких інших функцій штатного ключа, наприклад електромеханічна клямка рульової колонки залишається закритою і кермо неможливо повернути (у той час як при закладці чіпа штатного ключа кермо виявляється розблокованим).

Цей модуль може застосовуватися як на автомобілях зі звичайним (залізним) ключем, так і з кнопкою "Старт", залежно від марки автомобіля. Це улюблені модулі всіх установників, особливо на автомобілях KIA і Hyuindai, так як простота установки неймовірна.

Про всі підтримувані на даний момент автомобілі можна дізнатися на офіційному сайті.

Зверніть увагу, даний модуль продається без прошивки! Цей обхідник модельний. Під певний автомобіль повинна прописуватися окрема прошивка. Без прошивки він не працює.
Потрібну прошивку Ви можете завантажити самостійно, скориставшись USB-программатором Weblink. Інструкцію з прошивки і сам список прошивок можна знайти на сайті iDatalink.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «iDatalink» в категории «Модуль обхода иммобилайзера»
Показать все модели