Моторное масло CASTROL Magnatec STOP-START 5W-30 C3 4л


Нет в наличии
1010 грн.
Наличные:
1010 грн
Безнал:
1212 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Castrol Magnatec STOP-START 5W-30 C3 4л - Моторное масло

Объем: 4 л
Вязкость по SAE: 5W-30
Тип: синтетическое
Спецификации: API SN ;ILSAC GF-5; Meets Ford WSS-M2C948-B

Компания Castrol представляет новое моторное масло Castrol MAGNATEC STOP-START с улучшенными свойствами, созданное для максимально эффективной работы в условиях современного мегаполиса. Это масло специально предназначено для усиленной защиты
Читать полностью
Технічні параметри:

Castrol Magnatec STOP-START 5W-30 C3 4л - Моторне масло

Об'єм: 4 л
В'язкість по SAE: 5W-30
Тип: синтетичне
Специфікації: API SN; ILSAC GF-5; Meets Ford WSS-M2C948-B

Компанія Castrol представляє нове моторне масло Castrol MAGNATEC STOP-START з покращеними властивостями, створене для максимально ефективної роботи в умовах сучасного мегаполісу. Це масло спеціально призначене для посиленого захисту двигуна від зносу в міському режимі - з повторюваними циклами стоп-старт.

Висока інтенсивність руху на міських дорогах стала нормою сучасного життя: кількість автомобілів зростає з кожним роком, і все частіше вони змушені працювати в режимі стоп-старт. Це веде не тільки до збільшення загальної кількості циклів прискорень і гальмувань, а й до більш тривалим періодам роботи двигуна на холостому ходу - найбільш несприятливому для нього режимі. Експлуатація автомобіля в щільному міському трафіку збільшує ступінь зносу металевих деталей: фахівці Castrol, розуміючи руйнівні наслідки режиму стоп-старт, прагнуть створити додатковий захист двигуна в екстремальних умовах роботи.

На основі даних навігаційної компанії TomTom в Castrol складають Castrol MAGNATEC STOP-START INDEX - рейтинг міст, заміряють середня кількість циклів стоп-старт при русі на автомобілі і дозволяє зробити висновок про необхідність використовувати Castrol MAGNATEC STOP-START. Компанія збирає дані про 50 містах і представляє унікальну об'єктивну інформацію про інтенсивність і щільності руху. Чим вище в рейтингу Castrol MAGNATEC STOP-START INDEX котирується місто, тим більше двигун автомобіля на його вулицях схильний до зносу в результаті роботи в режимі стоп-старт, і, відповідно, потребує надійного захисту. У рейтинг потрапили Москва і Санкт-Петербург: їх результати 29 520 і 28 080 відповідно - саме стільки вимушених зупинок під час руху в середньому робить за рік кожен автомобіль в цих містах. Castrol рекомендує використовувати моторне масло з додатковим захистом при результаті, що перевищує 18 000 циклів стоп-старт на рік.

Нове моторне масло Castrol MAGNATEC STOP-START містить молекули, які притягуються до деталей двигуна і утворюють самовідновлюється шар. Навіть коли молекули зриваються з деталей в процесі роботи двигуна, на їх місце миттєво спрямовуються інші, відновлюючи захисну плівку і забезпечуючи двигуну максимальну безпеку на всіх стадіях циклу стоп-старт. За результатами останнього галузевого тесту рівень захисту двигуна, забезпечений моторним маслом Castrol MAGNATEC STOP-START, перевершує на 20% вимоги найжорсткіших стандартів автовиробників. Castrol MAGNATEC STOP-START захищає двигун від зносу з першої секунди пуску і на всьому протязі шляху - кожен раз, коли ви натискаєте на педаль акселератора.
Моторне масло Castrol MAGNATEC STOP-START містить унікальні молекули, які:
• утримуються на деталях двигуна, коли звичайне масло стікає в піддон картера;
• формують самовідновлюється шар для захисту на всіх етапах роботи двигуна в режимі стоп-старт;
• знижують знос під час експлуатації автомобіля з частими зупинками (стоп-старт), що підтверджено галузевим тестом.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CASTROL» в категории «Моторное масло»
Показать все модели