Нет в наличии
209 грн.
Наличные:
209 грн
Безнал:
251 грн
267 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Mitsumi LT-1 - Набор инструмента

Представляет собой набор из 8 инструментов для удобной и быстрой разборки панели автомобиля, демонтаж пластиковых деталей, обшивки салона, декоративных накладок, молдингов, а также демонтаж автомагнитолы.
Четыре пластиковых съемника используются для снятия дверных карт, молдингов, уплотнителей, тонких пластиковых накладок и безопасного извлечения крепежных элементов. Инструмент позволяет
Читать полностью
Технічні параметри:

Mitsumi LT-1 - Набір інструменту

Набір з 8 інструментів для зручного і швидкого розбирання панелі автомобіля, демонтажу пластикових деталей, обшивки салону, декоративних накладок, молдингів, а також демонтажу автомагнітол.
   Чотири пластикових знімача використовуються для зняття дверних карт, молдингів, ущільнювачів, тонких пластикових накладок і безпечного вилучення кріпильних елементів. Інструмент дозволяє зберегти цілими кліпси і пістони, якими кріпляться деталі салону, що дозволить уникнути витрати часу і грошей на пошук і придбання нових кріпильних елементів.
   Чотири пари металевих інструментів призначені для демонтажу штатних головних пристроїв більшості автомобілів.
   Ножі з круглими ручками використовуються для демонтажу деяких магнітол Sony, штатних магнітол в автомобілях Audi, Ford.
   Гачки з круглими пластиковими ручками використовуються як для демонтажу штатних магнітол, так і для демонтажу ручок склопідйомників, які фіксуються потайний скобою.
   Т-образні гаки, які кріпляться до металевих ручок на різьбі використовуються для демонтажу магнітол, які триматися за системою "метелик". На фронтальній панелі магнітол, в кутах для знімачів є круглі отвори.
   П-подібні використовуються для демонтажу штатних головних пристроїв Фольцвагенов та інших іномарок. Підходять до багатьох магнітол Блаупункт і Грюндік. Вставляються з боків пристрою.

Тип
Набор съемников
Количество предметов
8
Материал
набор пластик + металл
Упаковка
блистер
Цвет
желтый
Страна производства
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Mitsumi» в категории «Съемник обшивки и магнитол»
Показать все модели