Есть в наличии
314 грн.
Наличные:
314 грн
Безнал:
377 грн
333 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Mitsumi LT-5 - Набор инструмента

Комплект из шести инструментов для профессионального и быстрого демонтажа пластиковых деталей салона, обшивки, декоративных накладок, молдингов, плафонов и прочего. Инструменты изготовлены с разными формами съемников, что позволит демонтировать различные детали и использовать несколько съемников одновременно. Есть заостренные, круглые, узкие и широкие края. У трех съемников на концах предусмотрены
Читать полностью
Технічні параметри:

Mitsumi LT-5 - Набір інструменту

Комплект з шести інструментів для професійного і швидкого демонтажу пластикових деталей салону, обшивки, декоративних накладок, молдингів, плафонів і іншого. Інструменти виготовлені з різними формами знімачів, що дозволить демонтувати різні деталі і використовувати кілька знімачів одночасно. Є загострені, круглі, вузькі і широкі краї. У трьох знімачів на кінцях передбачені прорізи для захоплення і демонтажу кліпс і пістонів. У кожному інструменті є отвір для зберігання на гачку.
   Високоякісний еластичний пластик на відміну від металевих інструментів не залишає вм'ятин і подряпин на поверхні пластикових деталей салону. Якісне лиття виключає задирки і шви на інструменті, які могли б пошкодити обшивку салону або руки майстра. В розширену комплектацію даного набору увійшли найпопулярніші знімачі. У набір не включені знімачі магнітол, оскільки набори з ними дорожчі, а використовуються вони далеко не всіма автолюбителями. Ви оціните розумність придбання цього комплекту вже при перших роботах в салоні, переконавшись в незамінності таких здавалося б простих аксесуарів. Відмінний якісний інструмент.

Тип
Набор съемников
Количество предметов
6
Материал
пластик
Упаковка
блистер
Цвет
синий
Страна производства
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Mitsumi» в категории «Съемник обшивки и магнитол»
Показать все модели