Динамометрический ключ INTERTOOL XT-9038


Нет в наличии
4025 грн.
Наличные:
4025 грн
Безнал:
4830 грн
Приватбанк:
4217 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Intertool XT-9038 - Динамометрический ключ электронный

Квадрат: 3/8"
Твердость: 27-135 Нм
Динамометрический ключ щелчкового (предельного) типа является наиболее универсальным. Предназначен для затягивания, как правило, по часовой стрелке с заранее установленным усилием. Существуют разновидности ключей, позволяющие затягивать крепеж против часовой срелки. Конструкция таких динамометрических ключей предусматривает переключение
Читать полностью
Технічні параметри:

Intertool XT-9038 - Динамометричний ключ електронний

Квадрат: 3/8"
Твердість: 27-135 Нм
Динамометрический ключ щелчкового (граничного) типу є найбільш універсальним. Призначений для затягування, як правило, за годинниковою стрілкою із заздалегідь встановленим зусиллям. Існують різновиди ключів, що дозволяють затягувати кріплення проти годинникової срелкі. Конструкція таких динамометричних ключів передбачає перемикання приєднувального квадрата на протилежну сторону. Зовні динамометрический ключ нагадує звичайну тріскачку з нанесеною шкалою у рукоятки. Це найзручніші в застосуванні ключі. Налаштування проводиться дуже швидко.
     Найсерйознішими вважаються електронні динамометричні ключі. Точність їх не менше 1%, а показання відображаються на цифрових рідкокристалічних дисплеях в будь-яких системах виміру (кг, фунти, Н / метри). Такий динамометрический ключ має роз'єм для з'єднання з комп'ютером. І, відповідно, є можливість роздруківки даних затяжки та іншої інформації (дата, час, номер операції, марка автомобіля, призначення і т.д.).
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Динамометрический ключ»
Показать все модели