Шины Fulda Kristall Montero 3 (185/60R15 84T) fl3


Нет в наличии
1231 грн.
Наличные:
1231 грн
Безнал:
1477 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Fulda Kristall Montero 3 (185/60R15 84T) fl3 - Автошина

Бренд: Fulda
Модель: Kristall Montero 3
Ширина: 185 мм
Высота: 60%
Диаметр: R15
Тип авто: Легковой
Сезон: Зимние шины
Индекс загрузки: 84 (500 кг)
Индекс скорости: T (до 190 км/ч)
Шипованность: Нешип
Усиленность: Нет

Автомобильная шина Fulda Kristall Montero 3 (Фулда Кристал Монтеро 3) – является обновленной версией предыдущей модели
Читать полностью
Технічні параметри:

Fulda Kristall Montero 3 (185/60R15 84T) fl3 - Автошина

Бренд: Fulda
Модель: Kristall Montero 3
Ширина: 185 мм
Висота: 60%
Діаметр: R15
Тип авто: Легковий
Сезон: Зимові шини
Індекс завантаження: 84 (500 кг)
Індекс швидкості: T (до 190 км / год)
Шипування: Ні
Посилення: Немає

Автомобільна шина Fulda Kristall Montero 3 (Фулда Кристал Монтеро 3) - є оновленою версією попередньої моделі - Kristall Montero 2. Попередня модель була настільки популярною, що розробники вирішили продовжити використання в лінійці серії Kristall Montero її типові риси і властиві їй якості вдосконалити.

Гума Фулда Кріслат Монтеро 3 розроблялася з урахуванням суворих кліматичних умов: наявності снігових опадів, льоду і вологи. Отриманий результат порадував чудовими показниками зчіпних властивостей з дорожнім полотном за умови низького температурного режиму.

Автошина Fulda Kristall Montero 3 перевершила всі очікування, вперше вийшовши в продаж в 2009 р І не дивно, так як для її створення інженери використовували новітні технології та оновили склад гумової суміші. В оновленій моделі був модифікований протектор, виробник шин компанія Fulda тепер міг похвалитися більш впевненою їздою на мокрій дорозі, а так само їздою в «каші» зі снігу та бруду.

У процесі розробки шини, фахівці компанії застосували доопрацьований малюнок протектора, що забезпечує високий рівень керованості за умови засніженого і мокрого дорожнього покриття.

Центральні частини канавок утворюють заздалегідь розроблений візерунок геометричних форм, що забезпечує найкраще зчеплення з дорожнім покриттям. До того ж при пересуванні по мокрому ділянці дороги вода досить ефективно відводиться з місця контакту. В результаті не відбувається ковзання автомобіля.

Варто відзначити, що крім неповторного дизайну застосовується так званий ефект стиснення гуми, що підвищує зчіпні властивості. До матеріалів, що входять до складу даної гуми, слід віднести спеціальний полімер, що помітно покращує еластичність шини.

У розробці протектора Фулда Кристал Монтеро 3 була використана інноваційна технологія «Snow Catcher», за допомогою якої сніг ущільнюється, застряє між ламелями і викидається з плями контакту колеса з дорогою. За рахунок цього збільшується зчеплення на засніженій дорозі. Для збільшення курсової стійкості було додано центрально ребро, а кількість ламелей значно збільшилася. У підсумку шина стала впевнено тримати дорогу як на сухій засніженій дорозі при низьких температурах, так і на мокрій дорозі.

Значно був змінений і сам склад гумової суміші, внаслідок чого шина не втрачає свої властивості на критично низьких температурах. Це є основоположним умовою для зимової гуми, так як вона повинна однаково добре тримати дорогу як при температурі вище нуля, так і при дуже низьких температурах.

Автомобільні шини Fulda Kristall Montero 3 брали участь у багатьох українських і зарубіжних тестах. Підсумками випробувань стали найвищі оцінки експертів і авторитетних груп. Наприклад, фінська експертна група «Tekniikan Maailma» розділила думку своїх українських колег і в 2013 році назвала дану модель «кращим вибором в сегменті середнього класу шин». Інтернет магазин autoshini.com так само рекомендує Kristall Montero 3 як кращий вибір ціна - якість.

Характерні особливості шин Fulda Kristall Montero 3:

За рахунок збільшеного числа ламелей значно скоротилася довжина гальмівного шляху за умови слизького дорожнього полотна.
Малюнок протектора надійно захищає від ефекту аквапланування за умови мокрої траси. Подібного результату вдалося досягти за рахунок водовідвідних каналів з характерною V-подібною формою.
Спеціальної індикатор зносу сприяє повному контролю над станом гуми. Показники мінімальної висоти протектора даної марки гуми становлять не менше 4-х мм.
Висока щільність ламелей дозволяє збільшити число зачіпляючих крайок, що зменшують гальмівний шлях автомобіля на слизькій ділянці дорозі і підвищують показники зчіпних властивостей гуми за умови льоду і снігу на дорожньому полотні.
Протектор має форму, за рахунок якої була досягнута підвищена зносостійкість гуми. Особливості форми протектора значно знизили рівень шуму, надавши рівномірність зносу при тривалій експлуатації.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Fulda» в категории «Шины»
Показать все модели