Шины GOODYEAR Ultra Grip Ice 2 (215/60R16 99T)


Нет в наличии
2347 грн.
Наличные:
2347 грн
Безнал:
2817 грн
Приватбанк:
2754 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Goodyear Ultra Grip Ice 2 (215/60R16 99T) - Автошина

Бренд: Goodyear
Модель: Ultra Grip Ice 2
Ширина: 215 мм
Высота: 60%
Диаметр: R16
Тип авто: Легковой
Сезон: Зимние шины
Индекс загрузки: 99 (775 кг)
Индекс скорости: T (до 190 км/ч)

Шины Goodyear Ultra Grip Ice 2 разрабатывались на протяжении трех лет. Прежде, чем остановиться на каком-то одном окончательном рисунке протектора, было
Читать полностью
Технічні параметри:

Goodyear Ultra Grip Ice 2 (215/60R16 99T)- Автошина

Бренд: Goodyear
Модель: Ultra Grip Ice 2
Ширина: 215 мм
Висота: 60%
Діаметр: R16
Тип авто: Легковий
Сезон: Зимові шини
Індекс завантаження: 99 (775 кг)
Індекс швидкості: T (до 190 км / год)

Шини Goodyear Ultra Grip Ice 2 розроблялися протягом трьох років. Перш, ніж зупинитися на якомусь одному остаточному малюнку протектора, було випробувано на стендах і в польових умовах 7 варіантів дизайну. Кожен варіант був підданий більш двомстам різноманітним тестам.

Основою для створення цієї нової моделі стали технології, використані при створенні шини Goodyear Ultra Grip Ice +. Дана модель встигла прекрасно зарекомендувати себе на світовій арені як надійні та безпечні зимові шини. Взявши за основу технології зазначеної моделі, фахівці «Гудієра» істотно їх модернізували.

Фрикційні шини на відміну від шипованих, реально покращують якість зчеплення з мокрою дорогою при нульовій температурі.

Для України взимку досить типова ситуація, коли вночі дороги підморожують, а вдень, навпаки, покривалися тонким шаром вологи від розталого снігу. В таких погодних умовах шиповані шини різко знижують свою ефективність, більше того, подібна погода часто стає причиною їх дострокового виходу з ладу через виліт шипів зі своїх пазів.

Шини Гудієра Ультра Грип Айс 2 при такому температурному режимі відчувають себе як риба у воді. Для підвищення якості та безпеки в подібних умовах у них є цілий комплект інноваційних технологій:

Кріоадаптівная формула гумової суміші. Завдяки їй протектор не змінює свої характеристики при різких коливаннях температури.
Гібридні ламелі. Вони змінюють свою конфігурацію в залежності від місця розташування на протекторі. У верхньому шарі їм надано форму трикутних призм, а в нижньому шарі - вони зигзагоподібні і плоскі.
Продумане розташування ламелей. Вони розташовані як на танковому траку - перпендикулярно. Результатом подібного рішення стало істотне збільшення зчеплення шини Goodyear Ultragrip Ice 2 при наборі швидкості і гальмуванні на дорозі з вкатаним сніговим настом або обмерзлих асфальтом.
Активне розсічення блоків протектора паралельними канавками. Дана технологія збільшила зчіпні характеристики автомобіля при його активній швидкісному маневруванні.
Список технологій, якими володіють шини Гудієр Ультра Грип Айс 2:

Спрямований малюнок. На засніженій дорозі він надає управлінню велику чіткість, а в період відлиги його канавки ефективно відводять з-під протектора утворилася на дорозі снігову сльота. Також ці канавки не дозволяють автомобілю в ожеледицю ковзати по тонкій водяній плівці, яка завжди утворюється між льодом і плямою контакту протектора.
Ефективне самоочищення. Пилкоподібний візерунок плечових зон покращує самоочищення протектора від налиплого снігу і сльоти.
Оптимізоване тиск в протекторі. Це поліпшило точність і безпеку швидкісного маневрування автомобіля на слизькій зимовій трасі.
Слід пам'ятати, що для будь висококласної зимової шини важлива універсальність, яка забезпечує стабільно високу безпеку у швидко мінливих погодних умовах.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GOODYEAR» в категории «Шины»
Показать все модели