Шины GOODYEAR UltraGrip 9 MS (185/65R15 88T)


Нет в наличии
1608 грн.
Наличные:
1608 грн
Безнал:
1930 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Goodyear UltraGrip 9 MS (185/65R15 88T) - Автошина

Бренд: Goodyear
Модель: UltraGrip 9 MS
Ширина: 185 мм
Высота: 65%
Диаметр: R15
Тип авто: Легковой
Сезон: Зимние шины
Индекс загрузки: 88 (560 кг)
Индекс скорости: T (до 190 км/ч)

Шины Goodyear Ultra Grip 9 предназначены для абсолютно всех типов легкового транспорта. Огромный выбор типоразмеров позволяет устанавливать данную модель и на
Читать полностью
Технічні параметри:

Goodyear UltraGrip 9 MS (185/65R15 88T) - Автошина

Бренд: Goodyear
Модель: UltraGrip 9 MS
Ширина: 185 мм
Висота: 65%
Діаметр: R15
Тип авто: Легковий
Сезон: Зимові шини
Індекс завантаження: 88 (560 кг)
Індекс швидкості: T (до 190 км / год)


Шини Goodyear Ultra Grip 9 призначені для абсолютно всіх типів легкового транспорту. Величезний вибір типорозмірів дозволяє встановлювати дану модель і на субкомпактні міські автомобілі, як, наприклад, Peugeot 107, і на надважкі і надпотужні американські пікапи, такі, як Ford F-350. Гума Goodyear розроблялася під умови експлуатації європейської зими альпійського типу - з частими снігопадами і невеликими морозами, на зміну яких часто приходять відлиги.

Переваги використання шини Гудієр Ультра Грип 9:

Впевнений і безпечний старт на засніженій дорозі. Використання даної моделі забезпечує плавний і рівномірний набір швидкості при русі з місця і при прискоренні на трасі.
Відмінна керованість на снігу. За результатами тестів французький автомобільний тижневик L'Argus присудив саме даної моделі перше місце по керованості і засніженій дорозі за результатами порівняльних тестів з такими зимовими шинами як Goodyear Ultra Grip 8, Blizzak ML32 та Michelin Alpin A4.
Стійкість при русі в «прикордонних» умовах. Спрямований малюнок протектора збільшує стійкість і безпеку руху автомобіля при температурі близько нуля градусів, на підталому снігу і на дорогах, покритої тонкою водо-крижаний плівкою.
Скорочений гальмівний шлях. Оптимізований рельєф малюнка протектора, прорахована на комп'ютері глибина і спрямованість канавок шини Goodyear Ultra Grip 9 дозволила істотно скоротити шлях гальмування автомобіля на складній зимовій дорозі.
Вдосконалені 3D-ламелі. Шини Гудієра Ультра Грип 9 отримали вдосконалені 3D-ламелі, які ще більше збільшили якість зчеплення протектора з зледенілій зимовою дорогою категорії Е до категорії С (відразу на 2 пункти) згідно європейським стандартам безпеки.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GOODYEAR» в категории «Шины»
Показать все модели