Шины GOODYEAR Ultra Grip Ice Arctic (215/60R16 99T)


Нет в наличии
2748 грн.
Наличные:
2748 грн
Безнал:
3298 грн
Приватбанк:
3011 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Goodyear Ultra Grip Ice Arctic (215/60R16 99T) - Автошина

Бренд: Goodyear
Модель: Ultra Grip Ice Arctic
Ширина: 215 мм
Высота: 60%
Диаметр: R16
Тип авто: Легковой
Сезон: Зимние шины
Индекс загрузки: 99 (775 кг)
Индекс скорости: T (до 190 км/ч)

В процессе разработки очередной новинки разработчиками были использованы новейшие технологии, что значительно повышают показатели сцепных свойств и
Читать полностью
Технічні параметри:

Goodyear Ultra Grip Ice Arctic (215/60R16 99T) - Автошина

Бренд: Goodyear
Модель: Ultra Grip Ice Arctic
Ширина: 215 мм
Висота: 60%
Діаметр: R16
Тип авто: Легковий
Сезон: Зимові шини
Індекс завантаження: 99 (775 кг)
Індекс швидкості: T (до 190 км / год)

У процесі розробки чергової новинки розробниками були використані новітні технології, що значно підвищують показники зчіпних властивостей і скорочують гальмівний шлях автомобіля за умови снігу і льоду на дорожньому покритті. Шина Ultra Grip Ice Arctic створена виключно для суворих умов зимового періоду північних регіонів Європи та ряду інших країн Східної Європи.

Виробники шинної індустрії з усією часткою відповідальності взяли на себе той виклик, з яким доводиться стикатися водієві з настанням періоду найбільш низьких температур. Велика кількість опадів у поєднанні з малою тривалістю світлового дня приносять водієві справжнє випробування.

Goodyear Ultra Grip Ice Arctic Goodyear Ultra Grip Ice Arctic

Вдало використана технологія Multicontrol Ice зробила конструкцію шипів спрямованої, завдяки чому вдалося значно підвищити параметри стійкості автомобіля за умови снігу і льоду на дорожньому полотні. Конструкція кріплення самих шипів дозволяє отримувати високу міцність без застосування клею, при цьому шип продовжує залишатися на своєму місці без будь-яких прокручування. Геометрична складова конструкції взаємозачеплювані блоків схильна оптимізації для поліпшення показників керованості за умови слизького ділянки дороги. Щоб ефективно підвищити показник зчіпних властивостей за умови льоду, розробники додали верхній вставці з твердих сплавів гострі грані. Це дозволило поліпшити контакт гуми Goodyear з дорогою в момент розгону. Плавність переходів на корпусі шипів забезпечують потрібне зчеплення при виконанні поворотів, ефективно справляючись з бічної вагою.

Гудієра Ультра Грип Айс Арктик Гудієра Ультра Грип Айс Арктик

Широка поверхня шипів з тильного боку гуми Гудієра Ультра Грип Айс Арктик приходить в дію в момент поздовжнього переміщення ваги, що показує короткий рівень гальмівного шляху. Окремо хочеться відзначити складову комфорту та показники рівня зовнішніх шумових перешкод.

Конструктивні особливості гуми були розроблені в поєднанні з найбільш надійним водінням і керуванням автомобілем за умови північної зими. Для протектора характерна V-образність ландшафту, широкими поперечними канавками і, звичайно, остроугольность ламелей. Таким чином здійснюється відведення опадів. У першому ж контакті за умови снігового ділянки дороги, козирки на наріжних поверхнях в шаховому порядку здійснюють розподіл сніжної маси по всій площі поверхні, виводячи залишки назовні.

Враховуючи особливості зимового періоду в північних регіонах, розробники збільшили пляма контакту за умови мокрого ділянки дороги і також збільшили глибину протектора. Це дозволило перешкоджати аквапланування і грамотно застосовувати всю потужність крутного моменту авто. За умови мокрої дороги важливою складовою серед входять до складу гумової суміші є силика, чиї властивості покращують показники зчіпних властивостей і забезпечують розподіл тиску в область опорної поверхні.

Важливо розуміти як від досить дрібних елементів протектора залежать такі важливі показники як керованість і характеристика гальмівного шляху. Технологічне рішення так званих взаємозачеплювані блоків сприяло збільшенню кількості ламелей в протекторі гуми. Відомо, що при великій кількості ламелей покращуються показники зчіпних властивостей. Жорсткий шар в конструкції протектора розташований під шаром силіки, за рахунок якого забезпечується запас зчіпних властивостей, при здійсненні поворотів. Полегшеність каркаса гуми вплинула не тільки на економічність, але й екологічну сторону.

Модель Ultra Grip Arctic Ice відображає головні принципи обов'язкової безпеки, як основоположної всієї філософії компанії Goodyear.

У процесі створення шиповану гуми розробники використовували новітню технологію MultiControl Ice, завдяки якій рух автомобіля за умови льоду стало простим а, головне, безпечним. До того ж збільшилися тягові показники. Застосування кремнієвого полімеру підвищило зчіпні властивості за умови вологою дороги.

З усього вищесказаного можна зробити невеликий висновок: гума від торгової марки Goodyear НЕ в'язне в снігу, а навпаки, чіпляючись за поверхню, з легкістю вибирається з снігової маси. За умови ожеледі гума Гудієр Ультра Грип Айс аркто демонструє досить високу керованість забезпечує чітке фіксування.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GOODYEAR» в категории «Шины»
Показать все модели