Шины SAVA Eskimo HP (225/50R17 98V)


Нет в наличии
3744 грн.
Наличные:
3744 грн
Безнал:
4492 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Sava Eskimo HP (225/50R17 98V) - Автошина

Бренд: Sava
Модель: Eskimo HP
Ширина: 225 мм
Высота: 50%
Диаметр: R17
Тип авто: Легковой
Сезон: Зимние
Индекс загрузки: 98 (750 кг)
Индекс скорости: V (до 240 км/ч)

Во время разработки и проектировки автомобильной резины Sava Eskimo HP, инженеры шинного бренда направили все свои усилия на повышение уровня безопасности и комфорта внутри салона
Читать полностью
Технічні параметри:

Sava Eskimo HP (225/50R17 98V) - Автошина

Бренд: Sava
Модель: Eskimo HP
Ширина: 225 мм
Висота: 50%
Діаметр: R17
Тип авто: Легковий
Сезон: Зимові
Індекс завантаження: 98 (750 кг)
Індекс швидкості: V (до 240 км / год)

Під час розробки і проектування автомобільної гуми Sava Eskimo HP, інженери шинного бренду направили всі свої зусилля на підвищення рівня безпеки і комфорту усередині салону автомобіля незалежно від якості покриття і стану дорожнього полотна.
Завдяки застосуванню V-подібної структури малюнка протектора робочої поверхні, автошинами Сава Ескімо ХП вдалося домогтися по-справжньому видатних показників стабільності поведінки автомобіля і його маневреності при пересуванні по мокрому асфальтовому покриттю і по сніговій каші. Подібна структура автогуми Sava має відразу дві функції, що відповідають за надійне зчеплення з засніженою дорогою і якісне відведення надлишків води і талого снігу з-під автомобільних коліс. Це істотно знижує веротность виникнення ефекту аквапланування і підвищує безпеку їзди в складних зимових погодних умовах. Крім усього іншого, спрямована форма протекторного малюнка істотно знижує тривалість гальмівного шляху, а також покращує динаміку розгону автомобіля на вологому і мокрому асфальті.

Особлива взаімоблокірующаяся система ламеллірованія, покращує показники жорсткості конструкції протектора і підвищує його стійкість до великих фізичних навантажень. Таке рішення дозволяє автомобілю впевненіше проходити різкі повороти на великій швидкості, а також швидко маневрувати в щільному транспортному трафіку.
Збільшена щільність ріжучих протекторних крайок, чия сумарна тривалість складає 28 метрів, дає можливість автомобілісту впевнено себе почувати за кермом власного транспортного засобу при пересуванні на різних типах покриття дороги, властивих зимового періоду часу.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «SAVA» в категории «Шины»
Показать все модели