Нет в наличии
3113 грн.
Наличные:
3113 грн
Безнал:
3736 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Michelin X-ice3 (205/65R1699T) - Автошина

Бренд: Michelin
Модель: X-ice3
Ширина: 205 мм
Высота: 65%
Диаметр: R16
Тип авто: Легковой
Сезон: Зимние
Индекс загрузки: 99 (775 кг)
Индекс скорости: T (до 190 км/ч)

Новинка на рынке зимней автомобильной резины Michelin X-Ice XI3, предназначается для эксплуатации на легковых автомобилях, а также на небольших семейных минивэнах. Во время разработки
Читать полностью
Технічні параметри:

Michelin X-ice3 (205/65R1699T) - Автошина

Бренд: Michelin
Модель: X-ice3
Ширина: 205 мм
Висота: 65%
Діаметр: R16
Тип авто: Легковий
Сезон: Зимові
Індекс завантаження: 99 (775 кг)
Індекс швидкості: T (до 190 км / год)

Новинка на ринку зимової автомобільної гуми Michelin X-Ice XI3, призначається для експлуатації на легкових автомобілях, а також на невеликих сімейних мінівенах. Під час розробки даної автомобільної шини, були застосовані інноваційні технологічні рішення, які істотно поліпшити всі її основні технічні та експлуатаційні характеристики.

Ламелі Z-подібної форми покращують стійкість і керованість автомобіля на обмерзлому дорожньому покритті. За безпеку руху на ожеледі і снігу, відповідають спеціальні загострені кромки на краях протектора автогуми. Особливі мікроотвори в структурі гуми покликані видаляти вологу з-під коліс автомобіля, що забезпечує якісне зчеплення на вологому дорожньому покритті. Вдосконалений склад гумової суміші автошини Michelin, на основі силіки, поліпшив показники гальмування автомобіля на дорозі з різною якістю покриття.

Краплеподібні функціональні ламелі вертикального розташування, позитивно впливають на зчіпні якості Мішлен Ікс Айс 3 як при розгоні автомобіля з місця, так і при екстреному гальмуванні на слизькій дорозі. Подібна конструкція дозволяє раціональніше перерозподіляти тиск в плямі контакту автогуми з дорожнім полотном, що продовжує її експлуатаційний термін служби.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Michelin» в категории «Шины»
Показать все модели