Шины Bridgestone DM-V1 (275/65R17 115R)


Нет в наличии
5800 грн.
Наличные:
5800 грн
Безнал:
6960 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Bridgestone DM-V1 (275/65R17 115R) - Автошина

Бренд: Bridgestone
Модель: Blizzak DM-V1
Ширина: 275 мм
Высота: 65%
Диаметр: R17
Тип авто: Легковой
Сезон: Зимние
Индекс загрузки: 115 (1215 кг)
Индекс скорости: R (до 170 км/ч)

Автомобильная резина Bridgestone Blizzak DM-V1 заслуженно пользуется большой популярностью среди автолюбителей, так как она показывает феноменальные эксплуатационные и
Читать полностью
Технічні параметри:

Bridgestone DM-V1 (275/65R17 115R) - Автошина

Бренд: Bridgestone
Модель: Blizzak DM-V1
Ширина: 275 мм
Висота: 65%
Діаметр: R17
Тип авто: Легковий
Сезон: Зимові
Індекс завантаження: 115 (1215 кг)
Індекс швидкості: R (до 170 км / год)

Автомобільна гума Bridgestone Blizzak DM-V1 заслужено користується великою популярністю серед автолюбителів, так як вона показує феноменальні експлуатаційні та технічні характеристики на дорожньому покритті різного рівня складності, що підвищує убезпечити пересування і комфорт усередині салону.

Сімейство зимової гуми Blizzak від торгової марки Bridgestone успішно завойовує довіру автолюбителів. Компанія протягом багатьох років виробляє гуму для легкових авто а також позашляховиків і користуються особливим попитом кросоверів. Шини Blizzak DM-Z3 займали особливу популярність серед авто SUV - класу. Однак на гідну їй заміну прийшла Bridgestone Blizzak DM-V1, детальні характеристики якої ми розглянемо в нашому огляді. На простори східноєвропейського регіону дана модель поступила пару років тому, з успіхом замінивши вказану раніше DM-Z3. До інтересу автолюбителів за багатьма показниками новинка з легкістю обійшла свою попередницю.
Bridgestone Blizzak DM-V1 Bridgestone Blizzak DM-V1

У процесі розробки даної моделі інженери торгової марки Bridgestone акцентували увагу на поліпшенні показників зчіпних властивостей за умови зледенілого дорожнього полотна. Для цієї мети розробники застосували технологію Multicell Compound, згідно з якою при виробництві гуми була додана микропористая гумова суміш. До того ж інженери доповнили число ламелей в плямі контакту гуми з дорогою, що сприятливо позначилося на показниках зчіпних властивостей за умови льоду.

У самому центрі бігової доріжки розмістилися блоки у формі трикутника, що мають спеціальні перемички у вигляді підпірок. Подібна форма засновує мережу канавок і зчіпних граней, розташованих під певним кутом. Таке розташування також покращує зчіпні властивості гуми при наявності засніженого дорожнього покриття.

На підпорах є ламелі-мікронасоси, що нагадують точкові отвори. Їх функція полягає у знищенні надлишків вологи з зони контакту. Поверхня блоків покривають хвилеподібні ламелі.

Ділянка плечової частини гуми виготовлений із застосуванням досить широких відвідних каналів а також важких блоків, що мають незграбність. Конструктивні особливості даної гуми призначені підвищити показники прохідності за умови пухкого снігу а також максимально вберегти авто від можливого аквапланування і слашпленінгу.

Краї плечових блоків мають грунтозацепи, що, в свою чергу, надають додаткової прохідності. Не забувайте, що дана модель розроблена для позашляховиків.

Український ринок шинної індустрії може запропонувати шини DM-V1 виключно японського виробника. Та ж марка, але з інформацією про виробника європейських країн означає, що дана гума ніяк не призначена для східноєвропейського ринку.

Шини Bridgestone Blizzak DM-V1 мають відмінний набір показників, так необхідних при зимовій їзді. Це прекрасна керованість і прохідність за умови засніжених, а часом і зледенілих поверхонь у поєднанні з комфортом і тишею. Шини рекомендовані для всіх автолюбителів, здатних цінувати свою безпеку взимку.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Bridgestone» в категории «Шины»
Показать все модели