Усилитель Focal FPS 2160


Заканчивается
19921 грн.
Наличные:
19921 грн
Безнал:
24903 грн
Приватбанк:
22161 грн. Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Focal FPS 2160 - 2-канальный усилитель

Базовый 2-канальный усилитель серии FPS выполнен по схеме “dual mono”, в которой независимая секция каждого канала имеет собственный блок питания. Для дальнейшего улучшения характеристик секции каналов максимально разнесены друг от друга, располагаясь симметрично относительно осевой линии корпуса. При такой конструкции обеспечивается минимальное влияние каналов друг на друга, что выражается в отменных
Читать полностью
Focal FPS 2160 - 2-канальний підсилювач

Базовий 2-канальний підсилювач серії FPS виконаний за схемою "dual mono", в якій незалежна секція кожного каналу має власний блок живлення. Для подальшого поліпшення характеристик секції каналів максимально рознесені один від одного, розташовуючись симетрично щодо осьової лінії корпусу. При такій конструкції забезпечується мінімальний вплив каналів один на одного, що виражається в відмінних характеристиках звучання, в тому числі в точній і докладному побудові звукової сцени.

Конструкція увібрала в себе кращі риси автомобільних і домашніх підсилювачів високого класу для найкращого звучання. 2-шарова друкована плата на деяких ділянках покрита оловом для оптимальної передачі великих порцій струму до вихідних каскадів, побудованим на біполярних транзисторах і працюючим в класі A / B. Добірні комплектуючі і досконала схемотехніка забезпечують мінімальний рівень спотворень, високу динаміку і детальність звучання. "Псевдобалансное" виконання вхідних роз'ємів допомагає відчутно знизити рівень перешкод, можливих на шляху аудіосигналу від джерела до підсилювача. Разом з тим, це дуже надійна стійка до перевантажень конструкція. Малошумний вентилятор з регульованою швидкістю обертання автоматично включається при досягненні 50 ºC, а T-образний перетин ребер радіатора корпусу істотно підвищує ефективність охолодження. При досягненні критичного режиму підсилювач входить в режим "м'якого кліппінга", знижуючи ймовірність виходу динаміків з ладу. Характеристикизвучання можна підвищити за допомогою опціональних модулів силових конденсаторів Focal FPS High-Cap, по одному для кожного каналу. Модулі High-Cap підключаються через спеціальні роз'єми на корпусі безпосередньо до блоку живлення.

Чудово розвинений вбудований кросовер пропонує вичерпний діапазон налаштування частоти зрізу і фільтри всіх типів: НЧ, ВЧ і смугової. На випадок використання зовнішнього кросовера / аудіопроцесора передбачений режим "Direct" з мінімальним шляхом проходження аудіосигналу і виключенням схем обробки звучання для подальшого зростання якості.

Потужність підсилювача більш ніж достатня для більшості варіантів застосування, однак при підвищених запитах до гучності звучання рекомендується інший 2-канальний підсилювач серії - FPS 2300RX.

Кількість каналів 2
Клас посилення AB
Потужність (CEA-2006, RMS, 14,4 В, 4 Ом, THD + N <1%) 2х105 Вт
Потужність (RMS, 14,4 В, 2 Ом, THD + N <1%) 2х180 Вт
Потужність (мостове включення, RMS, 14,4 В, 4 Ом, THD + N <1%) 360 Вт
Діапазон частот (-1 дБ) 10 - 52000 Гц
Відношення сигнал / шум (@CEA Power) 92 дБА
Коефіцієнт гармонійних спотворень (1 кГц, 4 Ом, ФНЧ 22 кГц) 0,05% (в діапазоні потужності від 10 до 95 Вт)
Поділ каналів (4 Ом, 1 кГц, 10 В)> 64 дБ
Демпінг-фактор (100 Гц, 4 Ом) 250
Чутливість входів лінійного рівня (RMS) 0,2 - 5,2 В
Опір входів лінійного рівня 13 кОм
Кросовер відключається, ФНЧ / ФВЧ / ПФ 50-5000 Гц
Допустимий переріз кабелю живлення 2 AWG (35 кв. Мм)
Номінал запобіжника 2х30 А
Габаритні розміри (ДхШхВ) 353x254x59 мм
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  360 ВТ Мостовым подключением на сабвуфер-это максимальная мощность? Или номинальная?

  николай, 06.11.2013

  номинальная

  Ответ специалиста

  подключить сабвуфер через усилитель fps2160 мостовым соед. хорошо? или для саба, для качественного звука лучше одноканальный усилитель.

  николай, 14.08.2013

  лучше моноблок

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Focal» в категории «Усилитель»
Показать все модели