Усилитель Focal FPS 4160


Заканчивается
33242 грн.
Наличные:
33242 грн
Безнал:
41556 грн
Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Focal FPS 4160 - 4-канальный усилитель

4-канальный усилитель выполнен по симметричной схеме, в которой независимая секция каждой пары каналов имеет собственный блок питания. Для дальнейшего улучшения характеристик секции парных каналов максимально разнесены друг от друга, располагаясь симметрично относительно осевой линии корпуса. По характеристикам такая схема приближается к связке из двух отдельных 2-канальных усилителей, с соответствующим ростом
Читать полностью
Focal FPS 4160 - 4-канальний підсилювач

4-канальний підсилювач виконаний за симетричною схемою, в якій незалежна секція кожної пари каналів має власний блок живлення. Для подальшого поліпшення характеристик секції парних каналів максимально рознесені один від одного, розташовуючись симетрично щодо осьової лінії корпусу. За характеристиками така схема наближається до зв'язці з двох окремих 2-канальних підсилювачів, з відповідним зростанням якості звучання.

Конструкція увібрала в себе кращі риси автомобільних і домашніх підсилювачів високого класу для найкращого звучання. 2-шарова друкована плата на деяких ділянках покрита оловом для оптимальної передачі великих порцій струму до вихідних каскадів, побудованим на біполярних транзисторах і працюючим в класі A / B. Добірні комплектуючі і досконала схемотехніка забезпечують мінімальний рівень спотворень, високу динаміку і детальність звучання. "Псевдобалансное" виконання вхідних роз'ємів допомагає відчутно знизити рівень перешкод, можливих на шляху аудіосигналу від джерела до підсилювача. Разом з тим, це дуже надійна стійка до перевантажень конструкція. Малошумний вентилятор з регульованою швидкістю обертання автоматично включається при досягненні 50 ºC, а T-образний перетин ребер радіатора корпусу істотно підвищує ефективність охолодження. При досягненні критичного режиму підсилювач входить в режим "м'якого кліппінга", знижуючи ймовірність виходу динаміків з ладу. Характеристикизвучання можна підвищити за допомогою опціональних модулів силових конденсаторів Focal FPS High-Cap, по одному на кожну пару каналів. Модулі High-Cap підключаються через спеціальні роз'єми на корпусі безпосередньо до блоку живлення.

Чудово розвинений вбудований кросовер ідентичний за можливостями для кожної незалежної пари каналів. Доступні вичерпний діапазон налаштування частоти зрізу і фільтри всіх типів: НЧ, ВЧ і смугової. На випадок використання зовнішнього кросовера / аудіопроцесора передбачений режим "Direct" з мінімальним шляхом проходження аудіосигналу і виключенням схем обробки звучання для подальшого зростання якості. Також можливе управління однієї з пар каналів за допомогою пульта дистанційного керування.


Кількість каналів 4
Клас посилення AB
Потужність (CEA-2006, RMS, 14,4 В, 4 Ом, THD + N <1%) 4х120 Вт
Потужність (RMS, 14,4 В, 2 Ом, THD + N <1%) 4х200 Вт
Потужність (мостове включення, RMS, 14,4 В, 4 Ом, THD + N <1%) 2х360 Вт
Діапазон частот (-1 дБ) 10 - 52000 Гц
Відношення сигнал / шум (@CEA Power) 92 дБА
Коефіцієнт гармонійних спотворень (1 кГц, 4 Ом, ФНЧ 22 кГц)
0,05% (в діапазоні потужності від 5 до 110 Вт) Поділ каналів (4 Ом, 1 кГц, 10 В)> 68 дБ
Демпінг-фактор (100 Гц, 4 Ом) 250
Чутливість входів лінійного рівня (RMS) 0,2 - 5,2 В
Опір входів лінійного рівня 13 кОм
Кросовер (канали 1-2 і 3-4 незалежно) відключається, ФНЧ / ФВЧ / ПФ 50-5000 Гц
Пульт дистанційного керування (канали 3-4) та
Допустимий переріз кабелю живлення 2 AWG (35 кв. Мм)
Номінал запобіжника 2х40 А
Габаритні розміри (ДхШхВ) 429x254x59 мм
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Подскажите, хочу кинуть этот усилитель на Focal Perfomance PS165 + PC 165, не будет ли этот усилитель сильно крутым для них? И Сколько на этот усилитель надо конденсаторов Focal High-Cap ?

  Сергей, 06.09.2014

  Этот усилитель будет отлично звучать с этими динамиками !! 2 таких конденсатора можно подключить к этому усилителю

  Ответ специалиста

  добрый день,подскажите мне,у меня на фронте и тыле стоят Focal Performance PS 65,PC 65 подойдет усилитель fps 4160,как звучать будет?спасибо.

  олег, 25.03.2014

  Это один из лучших усилитилей в своей цене! Звучать будет безупречно

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Focal» в категории «Усилитель»
Показать все модели