Шины GOODYEAR EfficientGrip Performance (215/55R17 94W)


Нет в наличии
3522 грн.
Наличные:
3522 грн
Безнал:
4227 грн
Приватбанк:
3605 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Goodyear EfficientGrip Performance (215/55R17 94W) - Автошина

Бренд: Goodyear
Модель: EfficientGrip Performance
Ширина: 215 мм
Высота: 55%
Диаметр: R17
Тип авто: Легковой
Сезон: Летние
Индекс загрузки: 94 (670 кг)
Индекс скорости: W(до 270 км/ч)

Легковая летняя автомобильная резина Goodyear EfficientGrip Performance показывает эталонные показатели экономии топлива и повышенной износостойкости.
Читать полностью
Технічні параметри:

Goodyear EfficientGrip Performance (215/55R17 94W) - Автошина

Бренд: Goodyear
Модель: EfficientGrip Performance
Ширина: 215 мм
Висота: 55%
Діаметр: R17
Тип авто: Легковий
Сезон: Літні
Індекс завантаження: 94 (670 кг)
Індекс швидкості: W (до 270 км / год)

Легкова літня автомобільна гума Goodyear EfficientGrip Performance показує еталонні показники економії палива і підвищеної зносостійкості. Автомобільні шини Гудієр коефіцієнт Грип Перфоманс стали першою моделлю всесвітньо відомого американського шинного бренду, яка була створена на основі інноваційної технології Fuel Saving Technology, що об'єднала в собі самі передові технічні рішення. Все це допомогло досягти мінімального показника опірності автогуми до коченню, що дозволило істотно скоротити споживання палива, і збільшити тривалість експлуатації шини.

Творці автошини Гудієра коефіцієнт Грип Перфоманс приділили підвищену увагу надійному зчепленню при дотриманні високого рівня комфорту пересування в різних погодних і дорожніх умовах. Саме для забезпечення таких високих експлуатаційних характеристик, шини були оснащені спрямованим асиметричним протекторним малюнком, який сформований п'ятьма ребрами подовжнього розташування.
Чотири поздовжні канавки, на робочій поверхні автогуми, швидко виводять надлишки води, що зводить до нуля ймовірність авапланірованія автомобіля на мокрому асфальті.
Щільна система ламелірованія протекторних блоків, підвищує якість зчеплення і тяги при їзді по мокрому покриттю дорожнього полотна.
У даній моделі гуми Goodyear впроваджена технологія WearControl, що забезпечує ідеальний баланс між економічністю, зносостійкістю і високим зчепленням з будь дорожньою поверхнею. Даний баланс був досягнутий завдяки використанню в конструкції шини двох гумових сумішей.
Внутрішній шар гуми відрізняється високою жорсткістю і зниженою теплопровідністю. В результаті вдалося знизити ступінь зносу протектора, яка напряму залежить від стійкості гуми до нагрівання.
Верхній шар шини Goodyear EfficientGrip Performance володіє більшою еластичністю, яка була досягнута за рахунок застосування спеціальних кремнийсодержащих присадок. Підвищена еластичність додає протектору властивість «ведмежою лапи», іншими словами, він здатний щільно облягати навіть дуже невеликі дорожні нерівності. Подібні особливості підвищують коефіцієнт зчеплення, що буде особливо помітно на мокрому асфальті, а органічні присадки кремнію збільшують коефіцієнт зносостійкості протектора.
Висока жорсткість - це ще й висока стійкість до динамічних деформацій, що виникають через дорожніх нерівностей, і збалансований розподіл тиску по всій площі плями контакту. В результаті важкі машини, взуті в шини Гудієр коефіцієнт Грип Перформанс, ведуть себе більш стійко і передбачувано. Для даної гуми абсолютно нехарактерно поняття нерівномірний знос, який інколи істотно скорочує час безпечної експлуатації автомобільної шини.

Головні характерні особливості автогуми Goodyear EfficientGrip Performance:
Низька опірність до коченню і відмінна паливна економічність;
Стійкість до стирання при контакті з абразивним покриттям асфальту;
Зменшена гучність і підвищена стійкість до гідропланування;
Надійна курсова стійкість навіть при активному маневруванні на мокрій дорозі.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GOODYEAR» в категории «Шины»
Показать все модели