Шины GOODYEAR Eagle F1 ASYMM 2 (225/45R17 91V)


Нет в наличии
2770 грн.
Наличные:
2770 грн
Безнал:
3324 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Goodyear Eagle F1 ASYMM 2 (225/45R17 91V) - Автошина

Бренд: Goodyear
Модель: Eagle F1 ASYMM 2
Ширина: 225 мм
Высота: 45%
Диаметр: R17
Тип авто: Легковой
Сезон: Летние
Индекс загрузки: 91 (615 кг)
Индекс скорости: V(до 240 км/ч)

Летняя автомобильная резина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2, которая была создана еще в 2011 году, сумела завоевать огромную популярность среди большого числа
Читать полностью
Технічні параметри:

Goodyear Eagle F1 ASYMM 2 (225/45R17 91V) - Автошина

Бренд: Goodyear
Модель: Eagle F1 ASYMM 2
Ширина: 225 мм
Висота: 45%
Діаметр: R17
Тип авто: Легковий
Сезон: Літні
Індекс завантаження: 91 (615 кг)
Індекс швидкості: V (до 240 км / год)

Літня автомобільна гума Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2, яка була створена ще в 2011 році, зуміла завоювати величезну популярність серед великої кількості автолюбителів, що було досягнуто за рахунок її феноменальних технічних і експлуатаційних якостей.
Подібні характеристики автомобільних шин Гудієра Ігл Ф1 Ассіметрік 2, підтверджуються численними незалежними тестуваннями, організованими авторитетними автомобільними виданнями.

Автошини Goodyear є результатом еволюції технічної та інженерної думки експертів шинного бренду Гудієра, які зуміли застосувати всі свої напрацювання і технології, що дозволили створити унікальний продукт на сучасному шинному ринку.
Застосування цілого ряду напрацювань зі світу спортивних автомобільних змагань допомогло звести автогуму Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 в число лідерів її цінового сегмента високошвидкісний річної автомобільної гуми.
Сучасна технологія під назвою Active Braking, яка суттєво розширює площу контактного плями, допомагає поліпшити якість зчеплення коліс автомобіля, також скоротити його гальмівний шлях як при їзді по мокрому асфальту, так і під час руху по сухому покриттю дорожнього полотна.
Саме дана технологія призвела до того, що автомобільна гума Гудієр Ігл Ф1 Ассіметрік 2 демонструє на 2-3 метра коротший гальмівний шлях на мокрій дорозі в порівнянні зі своїми основними конкурентами, що гарантує поліпшення загальних показників безпеки та впевненості руху.
Текстильні нитки, що увійшли в структуру силового каркаса автогуми Гудієра, підвищують стабільність поведінки машини і її курсову стійкість при активному маневруванні і проходженні різких поворотів.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GOODYEAR» в категории «Шины»
Показать все модели