Шины GOODYEAR EfficientGrip FP (235/45R17 94W)


Нет в наличии
3172 грн.
Наличные:
3172 грн
Безнал:
3807 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Goodyear EfficientGrip FP (235/45R17 94W) - Автошина

Бренд: Goodyear
Модель: EfficientGrip FP
Ширина: 235 мм
Высота: 45%
Диаметр: R17
Тип авто: Легковой
Сезон: Летние
Индекс загрузки: 94 (670 кг)
Индекс скорости: W(до 270 км/ч)

При изготовлении автомобильной резины Goodyear EfficientGrip была использована энергоэффективная инновационная технология, получившая название Fuel Saving Technology,
Читать полностью
Технічні параметри:

Goodyear EfficientGrip FP (235/45R17 94W) - Автошина

Бренд: Goodyear
Модель: EfficientGrip FP
Ширина: 235 мм
Висота: 45%
Діаметр: R17
Тип авто: Легковий
Сезон: Літні
Індекс завантаження: 94 (670 кг)
Індекс швидкості: W (до 270 км / год)

При виготовленні автомобільної гуми Goodyear EfficientGrip була використана енергоефективна інноваційна технологія, що отримала назву Fuel Saving Technology, яка крім зниження рівня споживання палива зменшує викиди в атмосферу токсичних вихлопних газів.

Поглиблені водовідвідні канавки протектора робочої поверхні гуми прекрасно справляються з видаленням надлишків води з-під коліс автомобіля, запобігаючи виникненню ефекту аквапланування.
Крім того, особлива структура протектора Гудієра коефіцієнт Грип, а також інноваційний склад гумової суміші, істотно знижує масу всієї автогуми. Це стало можливим завдяки застосуванню меншого завороту каркаса синтетичного матеріалу разом з менш щільною бічною поверхнею.
Термопластичні елементи, що входять до складу подканавочний шару шини Goodyear, зміцнюють технологічний каркас і структуру автошини та знижують рівень опору коліс автомобіля до коченню.
Гумова суміш автомобільних шин, створена на основі ультрасучасних полімерних сполук, не тільки впливає на зменшення маси, але і продовжує їх експлуатаційний термін служби.
Центральні ламелі. Периферичні ребра в центральній частині протектора, з'єднані між собою, збільшують опір бічним навантаженням при проходженні маневрів і поворотів.
Оптимізовані бічні блоки. У вдосконаленому малюнку протектора застосовані ультратонкі ламелі, що знижують шум при коченні колеса.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GOODYEAR» в категории «Шины»
Показать все модели