Нет в наличии
2750 грн.
Наличные:
2750 грн
Безнал:
3300 грн
Приватбанк:
4136 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hertz HV 165.4 L- вуфер

Серия Hi-Energy – особая гордость Hertz. Еще никогда в среднем классе аудиотехники не встречалось столь органичного сочетания благородства звучания, изощренных технологий и высоких характеристик. Прежде всего, на эту линию стоит обратить внимание тем, кто мечтает об элитной аудиосистеме, однако не "дорос" до таковой финансово. Компоненты Hi-Energy предлагаются и в готовых комплектах, и для самостоятельной комплектации.
Читать полностью
Hertz HV 165.4 L – вуфер

Серія Hi-Energy – особлива гордість Hertz. Ще ніколи в середньому класі аудіотехніки не було настільки органічного поєднання благородства звучання, витончених технологій і високих характеристик. У першу чергу на цю лінію варто звернути увагу тим, хто мріє про елітну аудіосистему, однак не спроможний придбати таку фінансово. Компоненти Hi-Energy йдуть і в готових комплектах, і для самостійної комплектації.

НЧ/СЧ-динамік з діаметром дифузора 165 мм входить до складу 3-компонентного комплекту HSK 163, а також пропонується як самостійний виріб. Зберігаючи зручні для більшості випадків інсталяції габарити, цей динамік помітно перевершує звичні очікування та дивує розробленим глибоким басом з поліпшеною віддачею. При самостійному підборі динаміків для акустичних систем в схемі з активною або пасивною фільтрацією частот ця модель найкращим чином покаже себе в аудіосистемах з акцентом на потужність і посилений фронтальний бас. Окрім того, якщо в аудіосистемі з яких-небудь причин не використовується сабвуфер, поліпшені характеристики HV 165L дозволять частково компенсувати його відсутність. Для найкращого результату тут використаний інший, ніж в решти динаміках High Energy, матеріал дифузора V-Cone – непресована целюлоза з додаванням бавовняних волокон. Завдяки унікальним властивостям дифузора, динамік не розчарує і в середньому регістрі, бо має натуральний теплий тембр і дуже широку діаграму спрямованості.

НЧ/СЧ-динамік: діаметр дифузора 165 мм
Дифузор: V-конус, з непресованої целюлози з додаванням бавовняних волокон
Магніт феритовий: D 85 мм
Звукова котушка: намотана мідним дротом на каркасі KSV D 30 мм
Кошик: литий алюмінієвий
Потужність (тривала/пікова): 100/200 Вт
Рівень чутливості: 92 дБ/2,83 В/м
Діапазон частот: 40–5000 Гц
Номінальний опір: 4 Ом
Габарити: D 167 x 79 мм
Діаметр монтажного отвору: 146 мм
Монтажна глибина: 70,5 мм
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Хочу поставить такие динамики в заднюю полку что скажите ?

  Vlad, 05.05.2016

  отличный выбор, рекомендуем

  Ответ специалиста

  Отличные динамики, низкие басы выдают отличные и средина присутствует в норме, очень доволен ими, цена конечно великовата, но они этого стоят.

  Дмитрий, 24.03.2014

  подскажите какие взять компонентные динамики на 16.5, если у меня стоит усилитель Power Acoustik OV4-800. Сейчас стоят динамики Power Acoustik стэлс на 13см в них немхватает обьема и середины

  Руслан, 25.06.2013

  рассмотрите Focal Access 165 A3 SG

  Ответ специалиста

  Цена за 1, или за пару?

  Вадим, 06.06.2013

  за пару

  Ответ специалиста

  Как будут звучать с головой clarion cz302e без усилителя?

  Игорь, 11.04.2013

  нужен усилитель

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Hertz» в категории «Автоакустика»
Показать все модели