Шины Ovation Tires V-02 (215/65R16C 109/107T)


Нет в наличии
2020 грн.
Наличные:
2020 грн
Безнал:
2526 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ovation V-02 (215/65R16C 109/107T) - Автошина

Ширина: 215
Высота: 65
Диаметр: 16
Индекс нагрузки: 109/107
Индекс скорости: T (до 190 км/час)
Тип авто: легковой
Сезон: летняя
Шиповка: нет

Шина Ovation V-02 — это летняя модель для использования на легковых автомобилях. В процессе производства данной шины специалисты компании особое внимание уделили устойчивости и надежности. Так как шина производится на
Читать полностью
Технічні характеристики:

Ovation V-02 (215/65R16C 109/107T) - Автошина

Ширина: 215
Висота: 65
Діаметр: 16
Індекс навантаження: 109/107
Індекс швидкості: T (до 190 км / год)
Тип авто: легковий
Сезон: літня
Шиповка: немає

Шина Ovation V-02 - це річна модель для використання на легкових автомобілях. У процесі виробництва даної шини фахівці компанії особливу увагу приділили стійкості і надійності. Так як шина виробляється на сучасному обладнанні за передовими технологіями, то має оптимальне співвідношення якість / ціна і відповідає всім стандартам. Унікальний малюнок протектора був розроблений з використанням комп'ютерного моделювання, тому всі його елементи мають оптимальну форму і розташування. Дві низки центральних блоків забезпечують прекрасну курсову стійкість і впевнений зворотний зв'язок. Спеціально створена система ламелей, спільно з трьома широкими каналами, забезпечує швидке видалення води з плями контакту, запобігаючи акваплануванню.

Унікальні добавки в гумову суміш дозволили домогтися відмінного зчеплення та збільшення плями контакту, в результаті чого підвищилася стійкість і керованість. Також шина Ovation V02 відрізняється підвищеною зносостійкістю. Для підвищення надійності був розроблений спеціальний каркас, виготовлений з підвищеної міцності корду. Тому водієві не варто побоюватися за свою безпеку при русі на великих швидкостях.

Поєднання великої кількості ламелей і оптимально підібраних елементів протектора забезпечують мінімальний звуковий ефект, що дозволяє комфортно пересуватися навіть при тривалих поїздках. Всі ці прекрасні технічні характеристики зробили шину дуже популярною серед власників легкових автомобілів.

Основні особливості Ovation V-02:
- Прекрасні зчіпні характеристики, які вдалося отримати за рахунок використання спеціальної гумової суміші і унікального малюнка протектора;
- Підвищений комфорт при русі отриманий в результаті використання великого кількостей ламелей;
- Відмінна прямолінійна стійкість забезпечується двома поздовжніми рядами блоків розташованих у центрі протектора.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ovation Tires» в категории «Шины»
Показать все модели