Зеркало с монитором Phantom RM-50


Есть в наличии
1106 грн.
Наличные:
1106 грн
Безнал:
1383 грн
Приватбанк:
1179 грн. Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Phantom RM-50 - Салонное зеркало заднего вида

Дисплей — TFT LCD 5,0"
Система цветности — PAL/NTSC (автоопределение)
Видеовход — 2 композитных CVBS (RCA): 1 AV, 1 Cam (для активации видеовхода камеры на синий провод нужно подать +12 В)
Соотношение сторон — 4:3
Разрешающая способность — 800 х 600
Яркость — 350 кд/м2
Контраст — 350:1
Питание — 7 — 12В
Ток потребления — не более 250 мА
Потребляемая
Читать полностью
Технічні параметри:

Phantom RM-50 - салонне дзеркало заднього виду

Дисплей - TFT LCD 5,0"
Система кольоровості - PAL / NTSC (автоопределение)
Відеовхід - 2 композитних CVBS (RCA): 1 AV, 1 Cam (для активації видеовхода камери на синій провід потрібно подати +12 В)
Співвідношення сторін - 4: 3
Роздільна здатність - 800 х 600
Яскравість - 350 кд / м2
Контраст - 350: 1
Харчування - 7 - 12В
Струм споживання - не більше 250 мА
Споживана потужність - не більше 3 Вт
Температура експлуатації - -20 ° - + 70 °
Розміри - 288х76х19 мм

Дизайн корпусу салонного дзеркала заднього виду Phantom RM-50 з вбудованим монітором 5,0 "виконаний в стилі звичайного дзеркала заднього виду і являє собою накладку, яка кріпиться на штатне дзеркало заднього виду з допомогою затискачів. Це дозволяє Phantom RM-50 органічно вписатися в інтер'єр автомобіля, тим самим не загороджуючи огляд водієві і не привертаючи зайвої уваги.

Phantom RM-50 має чудову дзеркальну поверхню і вбудований монітор 5,0 "для відображення сигналу з відеокамери заднього виду. Яскравий і контрастний монітор забезпечить у будь-який час доби прекрасну картинку на екрані. Таке рішення дозволить водієві бачити те, що неможливо побачити через салонне дзеркало заднього виду або бічні дзеркала і тим самим значно підвищити свою безпеку, власного автомобіля, безпеку пішоходів та оточуючих транспортних засобів.

Дзеркало Phantom RM-50 оснащене двома композитними відеовходами RCA (CVBS) av in & cam in, які в автоматичному режимі підтримують відеостандарт PAL / NTSC залежно від того, який сигнал надходить.

Перший відеовхід призначений для підключення зовнішніх джерел відеосигналу таких, як відеореєстратор, DVD програвач, ТВ-тюнер і т.д. При цьому зображення з цих пристроїв буде відображатися на екрані постійно.

Другий відеовхід призначений для підключення відеокамери заднього виду і виводить зображення на екран, як тільки вмикається відеокамера (при включенні задньої передачі). При цьому сигнал з відеокамери заднього огляду є пріоритетним: якщо на моніторі відображається відео з іншого джерела, при включенні відеокамери заднього виду зображення з неї автоматічеcкі відобразиться на моніторі. У випадку, якщо монітор вимкнений, то він автоматично включиться при вступі відеосигналу з відеокамери заднього виду. Вимкнення монітора відбудеться також автоматично при відключенні відеокамери (при виключенні задньої передачі).

Установка салонного дзеркала з вбудованим монітором Phantom RM-50 максимально проста і зручна. Дзеркало встановлюється на штатне дзеркало заднього виду з допомогою надійних затискачів, які виключають деренчання і скрип при русі.

Салонне дзеркал з вбудованим монітором Phantom RM-50 призначений для підключення до бортової мережі автомобіля 12В, максимальне споживання струму становить не більше 250мА.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Phantom» в категории «Монитор»
Показать все модели