Зеркало с монитором Phantom RMS-430


Есть в наличии (1-2 дня)
1259 грн.
Наличные:
1259 грн
Безнал:
1574 грн
Приватбанк:
1261 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Phantom RMS-430 - Салонное зеркало заднего вида


Монитор — TFT LCD 4,3"
Разрешающая способность — 800 х 480
Соотношение сторон — 16:9
Система цветности — PAL/NTSC (автоопределение)
Видеовход — 2 композитных CVBS (RCA): 1 AV, 1 Cam (автоматическое переключение при включении задней передачи)
Яркость — 480 кд/м²
Контрастность — 300:1
Средняя потребляемая мощность — 2 Вт
Читать полностью
Технічні параметри:

Phantom RMS-430 - салонне дзеркало заднього виду


    Монітор - TFT LCD 4,3"
    Роздільна здатність - 800 х 480
    Співвідношення сторін - 16: 9
    Система кольоровості - PAL / NTSC (автоопределение)
    Відеовхід - 2 композитних CVBS (RCA): 1 AV, 1 Cam (автоматичне перемикання при включенні задньої передачі)
    Яскравість - 480 кд / м²
    Контрастність - 300: 1
    Середня споживана потужність - 2 Вт
    Робоча напруга живлення - 12 В
    Температура експлуатації - -20ºС - + 60ºС
    Підсвічування - LED (білий колір)
    Габарити дзеркала (Д. х Ш. х В.) - 267х42х81 мм

Дизайн корпусу салонного дзеркала заднього виду Phantom RMS-430 з вбудованим монітором 4,3 "виконаний в стилі стандартного заводського дзеркала заднього виду і являє собою дзеркало, яке кріпиться на штатне місце за допомогою спеціальних кріплень. Це дозволяє Phantom RMS-430 органічно вписатися в інтер'єр автомобіля, тим самим не загороджуючи огляд водієві і не привертаючи зайвої уваги.

Phantom RMS-430 має чудову дзеркальну поверхню і вбудований монітор 4,3" для відображення сигналу з відеокамери заднього виду. Яскравий і контрастний монітор забезпечить у будь-який час доби прекрасну картинку на екрані. Таке рішення дозволить водієві бачити те, що неможливо побачити через салонне дзеркало заднього виду або бічні дзеркала і тим самим значно підвищити свою безпеку, власного автомобіля, безпеку пішоходів і оточуючих транспортних засобів.

Дзеркало заднього виду Phantom RMS-430 оснащене двома композитними відеовходами RCA (CVBS) av in & cam in, які в автоматичному режимі підтримують відеостандарт PAL/NTSC в залежності від того, який сигнал надходить.

Перший відео вхід (av in) призначений для підключення зовнішніх джерел відеосигналу таких, як відеореєстратор, DVD програвач, ТВ тюнер і т.д. При цьому зображення з цих пристроїв можна включати і відключати за допомогою кнопки включення живлення, яка знаходиться на дзеркалі.

Другий відео вхід (cam in) призначений для підключення відеокамери заднього виду і виводить зображення на екран, як тільки вмикається відеокамера (при включенні задньої передачі). При цьому сигнал з відеокамери заднього огляду є пріоритетним: якщо на моніторі відображається відео з іншого джерела, при включенні відеокамери заднього виду зображення з неї автоматично відобразиться на моніторі. У випадку, якщо монітор вимкнений, то він автоматично включиться при надходженні відеосигналу з відеокамери заднього виду. Вимкнення монітора станеться також автоматично при відключенні відеокамери (при виключенні задньої передачі).

Натискаючи кнопку включення живлення на дзеркалі заднього виду Phantom RMS-430 в режимі відеокамери заднього огляду, можна регулювати яскравість вбудованого монітора за рівнем: 0,5,10,15,20,25,30,35,40. Обраний рівень буде автоматично занесений у пам'ять для подальшого користування.

Встановлення штатного дзеркала заднього виду Phantom RMS-430 максимально просте і зручне. Для встановлення Phantom RMS-430 на Ваш автомобіль буде потрібно зробити кілька простих кроків:
- Зняти заводське дзеркало, встановлене в автомобілі
- Вибрати спеціальне кріплення під Ваш автомобіль його можна підібрати переходячи по посиланню https://avtozvuk.ua/catalog/155/74/f-10539
- Встановити Phantom RMS-430 за допомогою спеціального кріплення
- Підключити до бортової мережі дроти живлення Phantom RMS-430
- Подати на відео входи дзеркала сигнал з відеокамери заднього виду та іншого джерела сигналу (за умови використання ТВ тюнера або DVD програвача)
 
Штатне дзеркало заднього виду Phantom RMS-430 дозволить Вам отримати додаткові можливості і зручності не вносячи при цьому кардинальних змін в дизайн салону Вашого автомобіля.
Дзеркало заднього виду Phantom RMS-430 призначене для підключення до бортової мережі автомобіля 12В, середнє споживання струму становить 160 мА.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Пишите что креплениея зеркала к лобовому в комплекте нет!

    Алексе, 19.12.2016

Другие модели марки «Phantom» в категории «Монитор»
Показать все модели