Камера универсальная Fighter FC-01


Есть в наличии
403 грн.
Наличные:
403 грн
Безнал:
484 грн
429 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Fighter FC-01 - универсальная камера

Камера Fighter FC-01 универсальная и предназначена для установки в любые марки авто для качественного заднего обзора. Обладает CCD-матрицей с светочувствительностью 0.2 Люкс, благодаря чему гарантированный отличный обзор в ночное и вечернее время суток. Камера имеет высокое разрешение сенсора - 720х480 px. Такое разрешение позволяет максимально детализировать съемку. Кроме того камера имеет большой
Читать полностью
Технічні параметри:

Fighter FC-01 - універсальна камера

Камера Fighter FC-01 універсальна і призначена для установки в будь-які марки авто для якісного заднього огляду. Володіє CCD-матрицею з світлочутливістю 0.2 Люкс, завдяки чому гарантований відмінний огляд в нічний і вечірній час доби. Камера має високу роздільну здатність сенсора - 720х480 px. Такий дозвіл дозволяє максимально деталізувати зйомку. Крім того камера має великий кут огляду по горизонталі - 170 градусів, завдяки чому з'являється можливість охопити в кадрі все без винятку найбільш потрібне, кут огляду по вертикалі дорівнює 120 градусів. Фотооб'єктив камери містить скляну лінзу, яка краще пропускає освітлення, ніж пластмаса. Прискорять і зроблять простіше парковку паркувальні лінії (функціонує для переднього/заднього огляду). Також є можливість відключення паркувальних ліній.
З огляду на те, що відеокамера FC-01 призначена для переднього і заднього огляду, то, в такому випадку досить потрібною вважається роль віддзеркалювання зображення, що забезпечує передачу ілюстрації "як є". Ступінь захисту цієї камери від вологості і пилу має високий показник, який дорівнює IP68. Камера призначена для роботи в широкому діапазоні температур - від -20 до +60 градусів.

Комплектація:
- Камера
- Провід підключення (RCA подовжувач 6м)
- Кріпильна гайка
- Інструкція по підключенню
- Гарантійний талон
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Fighter» в категории «Камера универсальная»
Показать все модели