Нет в наличии
4115 грн.
Наличные:
4115 грн
Безнал:
4938 грн
Приватбанк:
4599 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ISTA 6СТ-190 АзЕ Classic - Аккумулятор

Емкость: 190 A/ч
Пусковой ток (EN): 1150 А
Полярность: + справа
Размеры (ДхШхВ), мм: 513х223х223
Гарантия: 1 год
Производитель: НАК ISTA, Украина

Достоинства аккумуляторов ISTA Classic
Classic, наименование линейки АКБ производства НАК ISTA, говорит само за себя. Ista Classic – это качество и надежность проверенные временем. За время выпуска модели сотни тысяч
Читать полностью
Технічні параметри:

ISTA 6СТ-190 АзЕ Classic - Акумулятор

Ємність: 190 A/год
Пусковий струм (EN): 1150 А
Полярність: + справа
Розміри (ДхШхВ), мм: 513х223х223
Гарантія: 1 рік
Виробник: НАК ISTA, Україна

Переваги акумуляторів ISTA Classic
Classic, найменування лінійки АКБ виробництва НАК ISTA, говорить саме за себе. Ista Classic - це якість і надійність перевірені часом. За час випуску моделі сотні тисяч автомобілістів в Україні та за кордоном вибрали акумулятор Іста Класик.
Традиційні технології і масовість виробництва забезпечують одне з головних конкурентних переваг цих батарей - дуже низьку ціну. При цьому якість акумулятора на висоті - на справному автомобілі така батарея надійно працює не менше трьох років. Така акумуляторна батарея прекрасно підійде для немолодого автомобіля, адже в АКБ ISTA Classic є можливість доливання води. У бюджетному сегменті ISTA Classic займає одну з провідних ролей на ринку України та СНД. Крім того, ISTA Classic - це ще й високоємні батареї для вантажної, будівельної та сільгосптехніки.
Батареї ISTA Classic дуже популярні у споживачів у сферах вантажоперевезень, будівництва, сільського господарства, адже вони забезпечують високу якість за дуже бюджетної ціною, а в цих галузях ці показники є ключовими при виборі АКБ.Лінейка АКБ ISTA Classic покриває діапазон ємностей від 50 А / ч до 190 А / ч. Всього випускається 11 моделей АКБ ISTA Classic.

Переваги ISTA Classic
Надійні акумулятори, перевірені часом. Можливість доливання води в акумуляторні батареї. Оптимальна пористість активної маси і підвищена адгезія з струмовідводами за рахунок використання особливих добавок, що збільшують довговічність батареі.Сплошной контроль якості на всіх етапах виробництва. Відповідність вимогам стандартів ГОСТ-959, DIN і EN 50342.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ISTA» в категории «Грузовой аккумулятор»
Показать все модели