Автомобильный аккумулятор ISTA 6СТ-66 Аз Classic


Нет в наличии
1296 грн.
Наличные:
1296 грн
Безнал:
1620 грн
Кредит ПУМБ:
1477 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Нашли дешевле
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

ISTA 6СТ-66 Аз Classic - Аккумулятор

Достоинства аккумуляторов ISTA Classic
Classic, наименование линейки АКБ производства НАК ISTA, говорит само за себя. Ista Classic – это качество и надежность проверенные временем. За время выпуска модели сотни тысяч автомобилистов в Украине и за рубежом выбрали аккумулятор Иста Классик.
Традиционные технологии и массовость производства обеспечивают одно из главных конкурентных преимуществ
Читать полностью
Технічні параметри:

ISTA 6СТ-66 Аз Classic - Акумулятор

Переваги акумуляторів ISTA Classic
Classic, найменування лінійки АКБ виробництва НАК ISTA, говорить саме за себе. Ista Classic - це якість і надійність перевірені часом. За час випуску моделі сотні тисяч автомобілістів в Україні та за кордоном вибрали акумулятор Іста Класик.
Традиційні технології і масовість виробництва забезпечують одне з головних конкурентних переваг цих батарей - дуже низьку ціну. При цьому якість акумулятора на висоті - на справному автомобілі така батарея надійно працює не менше трьох років. Така акумуляторна батарея прекрасно підійде для немолодого автомобіля, адже в АКБ ISTA Classic є можливість доливання води. У бюджетному сегменті ISTA Classic займає одну з провідних ролей на ринку України та СНД. Крім того, ISTA Classic - це ще й високоємні батареї для вантажної, будівельної та сільгосптехніки.
Батареї ISTA Classic дуже популярні у споживачів у сферах вантажоперевезень, будівництва, сільського господарства, адже вони забезпечують високу якість за дуже бюджетної ціною, а в цих галузях ці показники є ключовими при виборі АКБ.Лінейка АКБ ISTA Classic покриває діапазон ємностей від 50 А / ч до 190 А / ч. Всього випускається 11 моделей АКБ ISTA Classic.

Переваги ISTA Classic
Надійні акумулятори, перевірені часом. Можливість доливання води в акумуляторні батареї. Оптимальна пористість активної маси і підвищена адгезія з струмовідводами за рахунок використання особливих добавок, що збільшують довговічність батареі.Сплошной контроль якості на всіх етапах виробництва. Відповідність вимогам стандартів ГОСТ-959, DIN і EN 50342.

Плюсовая клемма
+ слева
Исполнение корпуса
Европеец
Емкость
66 (Ач)
Пусковой ток
570 (А)
Тип электролита
Кислотный
Клеммы
Стандартные
Степень обслуживаемости
Необслуживаемые
Тип крепления
Нижнее
Длина
276 (мм)
Ширина
175 (мм)
Высота
190 (мм)
Страна производитель
Украина
Днищевое крепление
есть

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ISTA» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели