Нет в наличии
1182 грн.
Наличные:
1182 грн
Безнал:
1418 грн
Приватбанк:
1194 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Walkstool Basic B50 - Стул складной

Max вес пользователя: 150 кг.
Вес: 0,65 кг.
Все размеры: Высота 50 см. Ширина 32,5 см.
Гарантия: 2 года.
Каркас: Анодированный алюминий.
Материал: полиэстер (50%) и полотно TREVIRA (50%).

Данная модель практически незаменима, если вы отправляетесь на рыбалку или хотите с комфортом отдохнуть на природе в компании друзей. Раскладной стул в сложенном виде занимает совсем
Читать полностью
Технічні параметри:

Walkstool Basic B50 - Стілець складний

Max вага користувача: 150 кг.
Вага: 0,65 кг.
Всі розміри: Висота 50 см. Ширина 32,5 см.
Гарантія: 2 роки.
Каркас: Анодований алюміній.
Матеріал: поліестер (50%) і полотно TREVIRA (50%).

Дана модель практично незамінна, якщо ви відправляєтеся на риболовлю чи хочете з комфортом відпочити на природі в компанії друзів. Розкладний стілець в складеному вигляді займає зовсім небагато місця, а його вага дорівнює всього 650 г. Тому серед іншого багажу стілець Walkstool B50 не буде особливо відчутний. Тим більш зручно захопити з собою такі меблі, якщо відпочивати ви відправляєтеся на автомобілі.

Walkstool B50 виготовлений за запатентованою шведською технологією з дотриманням строгих європейських і міжнародних стандартів якості. Тому можна з повною впевненістю стверджувати, що розкладний стілець прослужить по-справжньому довго. Виробник пропонує гарантію на дану модель, дійсну протягом двох років після покупки.

Зручність використання складного стільця з телескопічними ніжками полягає в тому, що при невеликій вазі і розмірі, він пропонує високий рівень комфорту. Висота розкладеного стільця становить 50 см. Цього цілком достатньо, щоб сидіти на ньому людині середнього зросту так само зручно, як і на домашніх стільцях.

Стілець витримує максимальне навантаження в 150 кг. Така міцність обумовлена вибором якісних матеріалів, з яких стілець виготовлений. Його основу складає конструкція з трьох алюмінієвих ніжок, покритих шаром захисного анодування. Всі ніжки з'єднані між собою на певній висоті, тому процес розкладання конструкції гранично простий і займе всього кілька секунд.

Телескопічні висувні ніжки легко подовжуються і надійно фіксуються в обраному положенні. Щоб скласти стілець назад, необхідно натиснути на фіксатори на ніжках і скласти їх. Матеріал сидіння - це поліестер. Сидіння пошито таким чином, щоб людині було зручно сидіти, а навантаження рівномірно розподілялася на кожну з ніжок стільця. Зберігається Walkstool B50 в зручному для транспортування чохлі.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Walkstool» в категории «Раскладная мебель»
Показать все модели