Нет в наличии
1263 грн.
Наличные:
1263 грн
Безнал:
1516 грн
Приватбанк:
1275 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Walkstool Basic B60 - Стул складной

Max вес пользователя: 175 кг.
Вес: 0,725 кг
Все размеры: 60*32,5 см
Высота: 60 см
Гарантия: 2 года на каркас.
Каркас: Анодированный алюминий.
Материал: Полиэстр (плотная ткань) 140 г.

Данная модель ориентирована на рыбаков, любителей пикников и кемпингового отдыха. Но раскладной стул будет не менее полезен и во многих видах профессиональной деятельности. Например, он
Читать полностью
Технічні параметри:

Walkstool Basic B60 - Стілець складний

Max вага користувача: 175 кг.
Вага: 0,725 кг
Всі розміри: 60 * 32,5 см
Висота: 60 см
Гарантія: 2 роки на каркас.
Каркас: Анодований алюміній.
Матеріал: Поліестр (щільна тканина) 140 г.

Дана модель орієнтована на рибалок, любителів пікніків і кемпінгового відпочинку. Але розкладний стілець буде не менш корисний і в багатьох видах професійної діяльності. Наприклад, він дозволить знизити навантаження на спину під час проведення ремонтних робіт. Виробники рекомендують їх і фотографам, відеооператорам, представникам інших мобільних професій.

Від інших подібних стільців, представлених на ринку, Walkstool відрізняються наявністю телескопічних (висувних) ніжок. Це дозволяє отримати одночасно компактний для зберігання і зручний у використанні аксесуар. Walkstool B60 також істотно виграє в суперечці з конкурентами за рахунок своєї якості. Ніжки стільця зроблені з металу - алюмінієвого сплаву. На їх кінцях встановлені прогумовані накладки, які забезпечують стійкість на будь-якій, в тому числі і мокрою, поверхні. Саме сидіння, розмір якого 32,5 см, пошито з поліестерового матеріалу, який здатний витримати істотні механічні навантаження, а також відрізняється великою довговічністю в експлуатації.

Ніжки стільця Walkstool B60 висуваються таким же чином, як, наприклад, секції штатива для фото або відеокамери. Вони надійно фіксуються у висунутому положенні, щоб забезпечити користувачеві абсолютну безпеку. У робочому положенні складаний стілець Walkstool B60 витримує навантаження 175 кг. Висота стільця - 60 см, що дозволяє сидіти на ньому з таким же комфортом, як і на звичайному кухонному стільці.

Усього кілька рухів потрібно, щоб зібрати складаний стілець Walkstool B60 в сумку-чохол і відправитися з ним далі. Для цього потрібно натиснути на кнопки-фіксатори на ніжках і засунути одну з їхніх частин в середину іншої, а після - скласти всі три ніжки разом. У складеному вигляді довжина даної моделі стільця складає всього 41 см.

Складаний стілець Walkstool B60 стане дійсно практичним придбанням, а також буде гарним подарунком кожній людині, яка веде активний спосіб життя. А прослужить він своєму власникові довгі роки. Протягом перших двох років експлуатації, на модель Walkstool B60 надається офіційна гарантія від виробника.

Тип
Стул

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Walkstool» в категории «Раскладная мебель»
Показать все модели