Есть в наличии (1-2 дня)
652 грн.
Наличные:
652 грн
Безнал:
782 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley-0-84-000-Пассатижи

Пассатижи диэлектрические 0-84-000 от именитого американского бренда STANLEY. Общая длина – 150 мм. Вес – 214 грамм. Максимальный диаметр разрезаемой проволоки – 1.8 мм. Режущая способность 100 кг/мм² - 3.1 мм. Режущая способность 160 кг/мм² - 1.8 мм.
Пассатижи являют собой одну из наиболее распространённых разновидностей шарнирно-губцевого инструмента. Применяются в электромонтажном и
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley-0-84-000-Пасатижі

Пасатижі діелектричні 0-84-000 від іменитого американського бренду STANLEY. Загальна довжина - 150 мм. Вага - 214 грам. Максимальний діаметр розрізає дроту - 1.8 мм. Ріжуча здатність 100 кг/мм - 3.1 мм. Ріжуча здатність 160 кг/мм - 1.8 мм.
Пасатижі являють собою один з найбільш поширених різновидів шарнірно-губцевого інструменту. Застосовуються в електромонтажній і слюсарномонтажній справі. В силу своєї незамінності користуються великою популярністю у майстрів, але при цьому необхідні до наявності в кожному будинку. Робочий простір інструменту розташоване на внутрішній стороні губок, і умовно поділяється на три частини. Плоский ділянку найкраще підходить для затискання плоских і продолгуватих предметів, в той час як округла виїмка краще працює з більшими і об'ємними деталями. Зубчаста поверхня не дає прослизати зафіксованому об'єкту, щільно затискаючи його. Ріжуча кромка призначена для поділу дроту, металевих прутків, цвяхів, проводів і зняття з них ізоляції. Вся робоча поверхня піддається індукційному гартуванню струмами високої частоти, щоб надати їй більшу міцність. Зубці і ріжуча кромка доводяться вручну, щоб інструмент щільно закривався. Завдяки особливій конструкції осі, розрізання вимагає меншу кількість зусиль.
Рукояті виготовлені з двокомпонентного діелектричного матеріалу. Завдяки цьому, плоскогубці здатні працювати в мережах, які перебувають під напругою до 1000 вольт. Спеціальні виступи, перешкоджають безпідставного зіткненню руки з неізольованими ділянками інструменту.
Модель виготовляється в повній відповідності до стандартів EN60900, IEC/CEI900, VDE0686.
Прекрасний вибір для професіоналів.

Тип
Пассатижи
Длина
150 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели