Нет в наличии
2774 грн.
Наличные:
2774 грн
Безнал:
3329 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley-FMST1-70749-Сумка для инструмента

Большая и вместительная сумка для инструментов Stanley FMST1-70749 станет отличным помощником профессионального матера, которому необходимо транспортировать большое количество инструментов и принадлежностей.
В отличии от стандартный сумок, данная модель имеет овальную форму, за счет корой может вмещать больше инструментов. Сумка подойдет для самых разных инструментов, включая большие
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley-FMST1-70749-Сумка для інструменту

Велика і містка сумка для інструментів Stanley FMST1-70749 стане відмінним помічником професійного матера, якому необхідно транспортувати велику кількість інструментів і приладдя.
На відміну від стандартний сумок, дана модель має овальну форму, за рахунок корою може вміщати більше інструментів. Сумка підійде для самих різних інструментів, включаючи великі електроінструменти.
Конструкція сумки складається з одного основного відділення, а також внутрішніх і зовнішніх кишень різних видів і розмірів, що дозволить зручно розмістити інструменти в залежності від їх розміру, типу і затребуваності.
Пластикової водонепроникне дно робить конструкцію більш міцною, а також не дозволяє забруднити або намочити сумку поставивши її на землю або на робочу площадку.
Кришка сумки відкривається повністю, забезпечуючи хороший огляд і швидкий доступ до вмісту.
Місця кріплення ручок і бічні частини сумки, які піддаються найбільшому навантаженню посилені металевими заклепками і вставками зі шкірозамінника.
Для перенесення в руках призначена рукоятка з гумовою вставкою, щоб зменшити тиск при транспортуванні важкої сумки. Також в комплекті йде регульований плечовий ремінь.

Тип
Сумка
Материал
пластик, нейлон
Особенности конструкции
упрочненная конструкция, пластиковое дно, плечевой ремень
Длина
500 (мм)
Ширина
330 (мм)
Высота
310 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Сумка для инструмента»
Показать все модели