Ароматизатор O2 6771326592220


Нет в наличии
65 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

О2 6771326592220 - Ароматизатор "Galaxy" бриз

Аромат - бриз

Производитель автомобильной аромапродукции О2 предлагает серию компактных освежителей воздуха Galaxy с нежным запахом и лаконичным дизайном.
Линейка ароматизаторов для салонов авто О2 Galaxy относится к гелевым освежителям, созданным на основе натуральных ароматических компонентов. Ароматизатор Galaxy 6771326592220 представлен в виде компактного флакона с ароматной
Читать полностью
Технічні параметри:

О2 6771326592220 - Ароматизатор "Galaxy" бріз

Аромат - бріз

Виробник автомобільної аромапродукціі О2 пропонує серію компактних освіжувачів повітря Galaxy з ніжним запахом і лаконічним дизайном.
Лінійка ароматизаторів для салонів авто О2 Galaxy відноситься до гелевих освіжувачів, створених на основі натуральних ароматичних компонентів. Ароматизатор Galaxy 6771326592220 представлений у вигляді компактного флакона з ароматною свіжістю морського бриза. Призначається для ароматизації салону автомобіля шляхом закріплення флакона на вентиляційну решітку приладової панелі, в результаті чого ароматизатор починає розпорошувати ароматні частки зі стартом роботи автомобіля і не витрачається за непотрібністю. Освіжувач повітря розроблений з можливістю самостійного дозування кількості ароматизуючого випаровування - за допомогою спеціального джойстика можна регулювати інтенсивність поширення запаху. Термін дії О2 Galaxy зберігається протягом 60 днів.
Автомобільні освіжувачі О2 Galaxy представлені різноманіттям кольорів і запахів, завдяки чому даний продукт стане цікавим доповненням до інтер'єру будь-якого автомобіля і наповнить інтер'єрний простір ароматною свіжістю. До того ж, ароматизатор О2 Galaxy має ефективну здатністю нейтралізації неприємних ароматів.
Ненав'язливі і заспокійливі складові автомобільного парфуму О2 Galaxy надають тонізуючу дію на організм людини, що найбільш актуально для автомобілістів. Завдяки цьому водій зможе почувати себе впевнено під час їзди і максимально концентрувати свою увагу на дорозі.

Тип
Ароматизатор
Аромат:
морские
Вид
гелевые
Цвет
синий
Исполнение
флакон
Место установки
дефлектор
Способствует
концентрации
Срок использования
2 месяца
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «O2» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели