Автомобильный аккумулятор Rocket 6СТ-60 Аз Asia (SMF 55D23R)


Есть в наличии (1-2 дня)
1761 грн.
Наличные:
1761 грн
Безнал:
2201 грн
Кредит ПУМБ:
2211 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Нашли дешевле
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Rocket 6СТ-60 Аз Asia (SMF 55D23R) - Аккумулятор

Такие известные марки авто, как Daewoo, Hyundai, Kia, Volkswagen и другие, сходят с конвейера с аккумуляторами ROCKET. Это их оригинальные комплектующие.

Автомобильные аккумуляторы ROCKET выполнены по современным технологиям и обеспечивают надежный запуск двигателя при любых погодных условиях.

В производстве пластин для батарей ROCKET используется «тянутая» технология,
Читать полностью
Технічні параметри:

Rocket 6СТ-60 Аз Asia (SMF 55D23R) - Акумулятор

Такі відомі марки авто, як Daewoo, Hyundai, Kia, Volkswagen та інші, сходять з конвеєра з акумуляторами ROCKET. Це їхні оригінальні комплектуючі.

Автомобільні акумулятори ROCKET виконані за сучасними технологіями і забезпечують надійний запуск двигуна за будь-яких погодних умов.

У виробництві пластин для батарей ROCKET використовується «тягнена» технологія, заснована на передових конструктивних і технологічних розробках. Така технологія подовжує термін служби батареї та в десятки разів збільшує стійкість до корозії завдяки зменшенню величини «зерен» активної маси пластини.

Для виготовлення пластин застосовується свинцево-кальцієвий сплав. Це дозволяє уникати небажаних ефектів, що виникають при застосуванні стандартного сплаву із вмістом сурми, наприклад, саморозряджання, інтенсивного газоутворення та втрати води. Підвищується працездатність батареї при високих температурах, збільшується пускова потужність при негативних температурах.

Розташування міжпластинного кріплення по центру електродів значно збільшує опір відриву пластин в умовах сильної вібрації.

Всі акумулятори мають патентовану кришку з газовідводами і вбудованим полум'ягасником, що запобігає можливому вибуху через іскри ззовні, мінімізує витік кислоти і захищає батарею від попадання всередину пилу і дрібних частинок.

Акумулятори серії SMF мають індикатор ступеня заряджання, вони зовсім не потребують обслуговування, тобто не вимагають доливання води.

Плюсовая клемма
+ слева
Исполнение корпуса
Азиат
Емкость
60 (Ач)
Пусковой ток
430 (А)
Тип электролита
Кислотный
Клеммы
Стандартные
Степень обслуживаемости
Необслуживаемые
Тип крепления
Верхние
Длина
238 (мм)
Ширина
129 (мм)
Высота
225 (мм)
Днищевое крепление
есть
Страна производитель
Ю.Корея

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Rocket» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели