Автомобильный аккумулятор Rocket 6СТ-60 АзЕ Asia (SMF 55D23L)


Нет в наличии
1742 грн.
Наличные:
1742 грн
Безнал:
2177 грн
Кредит ПУМБ:
2186 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Нашли дешевле
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Rocket 6СТ-60 АзЕ Asia (SMF 55D23L) - Аккумулятор

Плюсовая клемма: справа
Емкость: 60 Ач
Ток заряда: 500 А
Длина: 232 мм
Ширина: 175 мм
Высота: 225 мм

Такие известные марки авто, как Daewoo, Hyundai, Kia, Volkswagen и др. Сходят с конвейера с аккумуляторами ROCKET в качестве оригинальных комплектующих.

Автомобильные аккумуляторы ROCKET выполнены по современным технологиям и обеспечивают надежный
Читать полностью
Технічні параметри:

Rocket 6СТ-60 АзЕ Asia (SMF 55D23L) - Акумулятор

Плюсова клема: справа
Ємність: 60 Ач
Струм заряду: 500 А
Довжина: 232 мм
Ширина: 175 мм
Висота: 225 мм

Такі відомі марки авто, як Daewoo, Hyundai, Kia, Volkswagen и др. сходять з конвеєра з акумуляторами ROCKET в якості оригінальних комплектуючих.

Автомобільні акумулятори ROCKET виконані за сучасними технологіями і забезпечують надійний запуск двигуна за будь-яких погодних умов.

У виробництві пластин для батарей ROCKET використовується «тягнута» технологія, заснована на передових конструктивних і технологічних розробках. Така технологія в десятки разів збільшує стійкість до корозії завдяки зменшенню величини «зерен» активної маси пластини і подовжує термін служби батареї.

Використання в якості матеріалу для виготовлення пластин свинцево-кальцієвого сплаву, усуває такі небажані ефекти застосування стандартного сплаву з вмістом сурми, як саморозряд, інтенсивне газоутворення, втрата води. Підвищується працездатність батареї при високих температурах, збільшується пускова потужність при негативних температурах.

Розташування міжпластинного кріплення по центру електродів дозволяє значно збільшити опір відриву пластин в умовах сильної вібрації.

Всі акумулятори мають патентовану кришку з газовідводами і вбудованим полум'ягасником, що запобігає можливому вибуху через іскри ззовні, мінімізує витік кислоти і захищає батарею від попадання всередину пилу і дрібних частинок.

Акумулятори серії SMF мають індикатор ступеня заряду та є повністю необслуговуваними, тобто не вимагають доливання води.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Rocket» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели