Лейка Vitol ПРЯМАЯ (дизель) 22726


Есть в наличии (1-2 дня)
85 грн.
Наличные:
85 грн
Безнал:
102 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vitol ПРЯМАЯ (дизель) - Лейка оцинкованная

Оцинкованная лейка для заливки топлива в бак легкового, грузового автомобиля или фургона – незаменимая вещь в арсенале автовладельца. Характеризуется воронкой увеличенного объема и специальным прямым носиком, который позволяет удерживать воронку вертикально, в случае, когда заправочное отверстие направлено вверх. Лейка предотвращает случайные проливы топлива мимо горловины бака и повышает
Читать полностью
Технічні параметри:

Vitol ПРЯМА (дизель) - Лейка оцинкована

Оцинкована лійка для заливання палива в бак легкового, вантажного автомобіля або фургона - незамінна річ в арсеналі автовласника. Характеризується лійкою збільшеного обсягу і спеціальним прямим носиком, який дозволяє утримувати воронку вертикально, в разі, коли заправний отвір направлено наверх. Лейка запобігає випадкові протоки палива повз горловини бака і підвищує зручність заправки в цілому. Може використовуватися для будь-яких моделей автомобілів вітчизняного та зарубіжного виробництва.
У воронці лійки встановлена ​​спеціальна сіточка-фільтр, завдяки їй не допускається попадання твердого сміття в паливний бак. Фільтр легко чиститься і промивається під проточною водою.
Корпус лійки виконаний з міцного оцинкованого металу, який не боїться фізичного і хімічного впливу. Лейка неразборная, її носик жорстко спаяний з лійкою, завдяки цьому на лійку можна без побоювання спирати навіть великі залізні двадцятилітрові каністри з паливом. Покриття не руйнується під впливом бензину або дизельного палива. У сукупності, це забезпечує тривалий термін служби.
Лейка не вимагає особливого догляду, після використання досить помити під проточною водою і витерти тканиною.

Тип
косая
Материал
металл

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Vitol» в категории «Лейка»
Показать все модели