Лейка Vitol с фильтром красная ЛП-01


Есть в наличии (1-2 дня)
30 грн.
Наличные:
30 грн
Безнал:
36 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vitol ЛП-01 - Лейка с фильтром красная ЛП-01

Пластиковая лейка с косым носиком для заливки различных технических жидкостей. Благодаря небольшим размерам может использоваться для заливки моторных и трансмиссионных масел, охлаждающих жидкостей, бензина и дизельного топлива. Лейка имеет косую форму, благодаря чему позволяет удерживать воронку вертикально, для максимального удобства в процессе заливки. Носик сужается на конце, благодаря чему
Читать полностью
Технічні параметри:

Vitol ЛП-01 - Лейка з фільтром червона ЛП-01

Пластикова лійка з косим носиком для заливки різних технічних рідин. Завдяки невеликим розмірам може використовуватися для заливки моторних і трансмісійних масел, охолоджуючих рідин, бензину і дизельного палива. Лейка має косу форму, завдяки чому дозволяє утримувати воронку вертикально, для максимальної зручності в процесі заливки. Носик звужується на кінці, завдяки чому лійка може бути використовуватися для будь-яких заправних отворів автомобілів вітчизняного та зарубіжного виробництва.
Корпус лійки виконаний з міцного пластику, стійкого до агресивного впливу хімічних рідин і здатного, без порушення цілісності, витримувати спирання ємностей як малого обсягу (пляшки), так і великого (каністри).
Гладкі поверхні пластика забезпечує повноцінне стікання рідин, спрощують мийку лійки після використання і гарантують швидке висихання, навіть без протирання тканиною. Завдяки цьому одну лійку можна використовувати для всіх видів рідин.
Між воронки і носиком розташована спеціальна сіточка-фільтр, яка запобігає потраплянню сміття в процесі заливки. Сіточка легко знімається і без проблем очищається під проточною водою.

Тип
косая
Материал
пластик

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Vitol» в категории «Лейка»
Показать все модели