Антигель Yuko DIESEL ANTIGEL (банка 400мл)


Есть в наличии (1-2 дня)
99 грн.
Наличные:
99 грн
Безнал:
119 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YUKOIL DIESEL ANTIGEL (банка 400мл) - Масло

Емкость: 400мл
Производитель: YUKOIL (Украина)

Депрессорная присадка (антигель) для дизельного топлива всех видов. При низких температурах препятствует росту кристаллов парафина в топливе, сохраняя его текучесть и фильтруемость. Обеспечивает надежную работу двигателя до температуры минус 31 °С.

YUKOIL - самый современный в Восточной Европе завод по производству технических
Читать полностью
Технічні параметри:

YUKOIL DIESEL ANTIGEL (банка 400мл) - Масло

Ємність: 400мл
Виробник: YUKOIL (Україна)

Депрессорная присадка (антигель) для дизельного палива всіх видів. При низьких температурах перешкоджає росту кристалів парафіну в паливі, зберігаючи його плинність і фільтрованість. Забезпечує надійну роботу двигуна до температури мінус 31 ° С.

YUKOIL - найсучасніший у Східній Європі завод з виробництва технічних мастил (моторні масла, трансмісійні масла, індустріальні масла, мастильні матеріали). Завод побудований в 2002 році за участю німецьких партнерів.

Моторні масла YUKO
СП Юкойл пропонує широкий асортимент всесезонних і односезонні мінеральних, напівсинтетичних та синтетичних моторних масел для бензинових, газових і дизельних двигунів. В залежності від марки, автомобільні маслаYUKO можуть використовуватися при температурі навколишнього середовища від -40 ° С до 55 ° С у двигунах легкових автомобілів, мікроавтобусів, вантажний, сільськогосподарської, будівельної техніки вітчизняного та імпортного виробництва, морському, авіаційному та залізничному транспорті.

Автомобільні масла виробляються для всіх видів двигунів від карбюраторних бензинових моторів до багатоклапанних турбированних дизелів. Універсальність деяких продуктів дозволяє застосовувати одне моторне масло, як для легкових автомобілів, так і для важких вантажівок. Асортимент компанії дозволяє підібрати моторне, трансмісійне, гідравлічне масло, яке ідеально підійде для конкретного агрегату. Крім позначених масел Yukoil виробляє індустріальні, енергетичні та інші спеціальні масла для різноманітного обладнання.

Объем
0.4
Упаковка
флакон жестяной
Бренд
Yuko

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Yuko» в категории «Антигель»
Показать все модели