Масло для мототехники Yuko SUPER SYNT 2T Green Garden 1л


Есть в наличии
85 грн.
Наличные:
85 грн
Безнал:
102 грн
89 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YUKO SUPER SYNT 2T Green Garden 1л - масло

Полусинтетическое масло для смешанных систем смазки современ-ных двухтактных двигателей - мотоциклов, скутеров, бензопил, садовой и другой техники с воздушным и водяным охлаждением.

YUKOIL - самый современный в Восточной Европе завод по производству технических масел и смазок (моторные масла, трансмиссионные масла, индустриальные масла, смазочные материалы). Завод построен в 2002 году
Читать полностью
Технічні параметри:

YUKO SUPER SYNT 2T Green Garden 1л - масло

Напівсинтетичне масло для змішаних систем змащення сучасних-них двотактних двигунів - мотоциклів, скутерів, бензопил, садових і іншої техніки з повітряним і водяним охолодженням.

YUKOIL - найсучасніший у Східній Європі завод з виробництва технічних мастил (моторні масла, трансмісійні масла, індустріальні масла, мастильні матеріали). Завод побудований в 2002 році за участю німецьких партнерів.

Моторні масла YUKO
СП Юкойл пропонує широкий асортимент всесезонних і односезонні мінеральних, напівсинтетичних та синтетичних моторних масел для бензинових, газових і дизельних двигунів. В залежності від марки, автомобільні маслаYUKO можуть використовуватися при температурі навколишнього середовища від -40 ° С до 55 ° С у двигунах легкових автомобілів, мікроавтобусів, вантажний, сільськогосподарської, будівельної техніки вітчизняного та імпортного виробництва, морському, авіаційному та залізничному транспорті.

Автомобільні масла виробляються для всіх видів двигунів від карбюраторних бензинових моторів до багатоклапанних турбированних дизелів. Універсальність деяких продуктів дозволяє застосовувати одне моторне масло, як для легкових автомобілів, так і для важких вантажівок. Асортимент компанії дозволяє підібрати моторне, трансмісійне, гідравлічне масло, яке ідеально підійде для конкретного агрегату. Крім позначених масел Yukoil виробляє індустріальні, енергетичні та інші спеціальні масла для різноманітного обладнання.

Тип
Полусинтетическое
Объем
1 (л)
Применение
мото, газонокосилки, бензопилы
Тактность двигателя
2-х тактные
Классификация API
TC
Классификация ISO
L-EGC
Классификация JASO
FC
Производство
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Yuko» в категории «Масло для мототехники»
Показать все модели