Масло для мототехники Yukoil SUPER SYNT 2T 1л


Нет в наличии
126 грн.
Наличные:
126 грн
Безнал:
151 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YUKOIL SUPER SYNT 2T 1л - масло

Полусинтетическое масло для смешанных систем смазки современ-ных двухтактных двигателей - мотоциклов, скутеров, бензопил, садовой и другой техники с воздушным и водяным охлаждением.

YUKOIL - самый современный в Восточной Европе завод по производству технических масел и смазок (моторные масла, трансмиссионные масла, индустриальные масла, смазочные материалы). Завод построен в 2002 году с участием
Читать полностью
Технічні параметри:

YUKOIL SUPER SYNT 2T 1л - масло

Напівсинтетичне масло для змішаних систем змащення сучасних-них двотактних двигунів - мотоциклів, скутерів, бензопил, садових і іншої техніки з повітряним і водяним охолодженням.

YUKOIL - найсучасніший у Східній Європі завод з виробництва технічних мастил (моторні масла, трансмісійні масла, індустріальні масла, мастильні матеріали). Завод побудований в 2002 році за участю німецьких партнерів.

Моторні масла YUKO
СП Юкойл пропонує широкий асортимент всесезонних і односезонні мінеральних, напівсинтетичних та синтетичних моторних масел для бензинових, газових і дизельних двигунів. В залежності від марки, автомобільні маслаYUKO можуть використовуватися при температурі навколишнього середовища від -40 ° С до 55 ° С у двигунах легкових автомобілів, мікроавтобусів, вантажний, сільськогосподарської, будівельної техніки вітчизняного та імпортного виробництва, морському, авіаційному та залізничному транспорті.

Автомобільні масла виробляються для всіх видів двигунів від карбюраторних бензинових моторів до багатоклапанних турбированних дизелів. Універсальність деяких продуктів дозволяє застосовувати одне моторне масло, як для легкових автомобілів, так і для важких вантажівок. Асортимент компанії дозволяє підібрати моторне, трансмісійне, гідравлічне масло, яке ідеально підійде для конкретного агрегату. Крім позначених масел Yukoil виробляє індустріальні, енергетичні та інші спеціальні масла для різноманітного обладнання.

Тип
Полусинтетическое
Объем
1 (л)
Применение
мото
Тактность двигателя
2-х тактные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Yukoil» в категории «Масло для мототехники»
Показать все модели