Моторное масло Yuko CLASSIC 15W-40 5л


Есть в наличии
253 грн.
Наличные:
253 грн
Безнал:
304 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YUKOIL CLASSIC 15W-40 - масло моторное

Классическое универсальное всесезонное моторное масло для двигателей отечественных и импортных автомобилей. Оптимально для автомобилей "ВАЗ", в т.ч. последних моделей.

YUKOIL - самый современный в Восточной Европе завод по производству технических масел и смазок (моторные масла, трансмиссионные масла, индустриальные масла, смазочные материалы). Завод построен в 2002 году с участием немецких
Читать полностью
Технічні параметри:

YUKOIL CLASSIC 15W-40 - масло моторне

Класичне універсальне всесезонне моторне масло для двигунів вітчизняних та імпортних автомобілів. Оптимально для автомобілів "ВАЗ", в т.ч. останніх моделей.

YUKOIL - найсучасніший у Східній Європі завод з виробництва технічних мастил (моторні масла, трансмісійні масла, індустріальні масла, мастильні матеріали). Завод побудований в 2002 році за участю німецьких партнерів.

Моторні масла YUKO
СП Юкойл пропонує широкий асортимент всесезонних і односезонні мінеральних, напівсинтетичних та синтетичних моторних масел для бензинових, газових і дизельних двигунів. В залежності від марки, автомобільні маслаYUKO можуть використовуватися при температурі навколишнього середовища від -40 ° С до 55 ° С у двигунах легкових автомобілів, мікроавтобусів, вантажний, сільськогосподарської, будівельної техніки вітчизняного та імпортного виробництва, морському, авіаційному та залізничному транспорті.

Автомобільні масла виробляються для всіх видів двигунів від карбюраторних бензинових моторів до багатоклапанних турбированних дизелів. Універсальність деяких продуктів дозволяє застосовувати одне моторне масло, як для легкових автомобілів, так і для важких вантажівок. Асортимент компанії дозволяє підібрати моторне, трансмісійне, гідравлічне масло, яке ідеально підійде для конкретного агрегату. Крім позначених масел Yukoil виробляє індустріальні, енергетичні та інші спеціальні масла для різноманітного обладнання.

Тип
Минеральное
Вязкость SAE
15W-40
Объем
5 (л)
Двигатель
дизельный турбированный, дизельный, бензиновый
По типу применения
легковые авто
Классификация API
CC, SF
Допуск ОАО
АВТОВАЗ
Производство
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Yuko» в категории «Моторное масло»
Показать все модели