Моторное масло ТНК Magnum Motor Plus 15W-40 5л


Нет в наличии
218 грн.
Наличные:
218 грн
Безнал:
262 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ТНК Magnum Motor Plus 15W-40 5л - Масло моторное минеральное

Универсальное моторное масло для бензиновых и дизельных двигателей отечественных и ряда импортных легковых автомобилей, обеспечивает легкий пуск и эффективную защиту двигателя при пониженной температуре окружающей среды.

использование стойкого к высоким нагрузкам модификатора вязкости Magnum SV обеспечивает стабильность вязкости масла на всем сроке его эксплуатации;
Читать полностью
Технічні параметри:

ТНК Magnum Motor Plus 15W-40 5л - Масло моторне мінеральне

Універсальне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів вітчизняних і ряду імпортних легкових автомобілів, забезпечує легкий пуск і ефективний захист двигуна при зниженій температурі навколишнього середовища.

використання стійкого до високих навантажень модифікатора в'язкості Magnum SV забезпечує стабільність в'язкості масла на всьому терміні його експлуатації;
широкий набір класів в'язкості забезпечує застосовність серії ТНК Magnum Motor Plus у всіх кліматичних зонах;
класи в'язкості 5W-40, 10W-30 і 10W-40 забезпечує легкий пуск і ефективний захист двигуна при зниженій температурі навколишнього середовища;
класи в'язкості 15W-40 і 20W-50 забезпечує підвищений захист двигуна в період експлуатації при підвищених температурах (південні регіони) і стабілізує тиск масла в двигунах із значним пробігом.
ТНК Magnum Motor Plus відповідають класу API SG / CC. Масла ТНК Magnum Motor Plus рекомендовані до застосування в карбюраторних і інжекторних двигунах АвтоВАЗ, а також у двигунах ЗМЗ 402.10 і 410.10 та їх модифікацій («Волга», «ГАЗель», «Соболь»).

«ТНК мастильні матеріали» - компанія, що спеціалізується на виробництві та маркетингу мастильних матеріалів і спеціальних рідин, призначених для використання в легковому та комерційному транспорті, а також для широкого спектру промислового обладнання.

Продукція «ТНК мастильні матеріали» виготовляється з використанням найсучасніших імпортних технологій і патентованих компонентів провідних світових хімічних концернів.

Тип
Минеральное
Вязкость SAE
15W-40
Объем
5 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
По типу применения
легковые авто
Классификация API
SG, CC
Допуск ОАО
ЗМЗ, АВТОВАЗ
Производство
США

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ТНК» в категории «Моторное масло»
Показать все модели