Моторное масло ТНК Magnum Motor Plus 20W-50 4л


Нет в наличии
311 грн.
Наличные:
311 грн
Безнал:
373 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ТНК Magnum Motor Plus 20W-50 4л - Масло моторное минеральное

Моторное масло для бензиновых и дизельных двигателей отечественных и ряда импортных легковых автомобилей, обеспечивает повышенную защиту двигателя в период эксплуатации при повышенных температурах (южные регионы) и стабилизирует давление масла в двигателях со значительным пробегом.

использование стойкого к высоким нагрузкам модификатора вязкости Magnum SV обеспечивает
Читать полностью
Технічні параметри:

ТНК Magnum Motor Plus 20W-50 4л - Масло моторне мінеральне

Моторне масло для бензинових і дизельних двигунів вітчизняних і ряду імпортних легкових автомобілів, забезпечує підвищений захист двигуна в період експлуатації при підвищених температурах (південні регіони) і стабілізує тиск масла в двигунах із значним пробігом.

використання стійкого до високих навантажень модифікатора в'язкості Magnum SV забезпечує стабільність в'язкості масла на всьому терміні його експлуатації;
широкий набір класів в'язкості забезпечує застосовність серії ТНК Magnum Motor Plus у всіх кліматичних зонах;
класи в'язкості 5W-40, 10W-30 і 10W-40 забезпечує легкий пуск і ефективний захист двигуна при зниженій температурі навколишнього середовища;
класи в'язкості 15W-40 і 20W-50 забезпечує підвищений захист двигуна в період експлуатації при підвищених температурах (південні регіони) і стабілізує тиск масла в двигунах із значним пробігом.
ТНК Magnum Motor Plus відповідають класу API SG / CC. Масла ТНК Magnum Motor Plus рекомендовані до застосування в карбюраторних і інжекторних двигунах АвтоВАЗ, а також у двигунах ЗМЗ 402.10 і 410.10 та їх модифікацій («Волга», «ГАЗель», «Соболь»).

Масла серії ТНК Magnum Ultratec виготовляються за унікальною технологією Ultratec. Технологія Ultratec заснована на посиленій миючої здатності саліцілатного пакету присадок і спеціалізованого модифікатора в'язкості Magnum SV. Технологія Ultratec забезпечує підвищену чистоту двигуна і стійкість мастильної плівки в найбільш навантажених вузлах тертя. Таким чином, масла серії ТНК Magnum Ultratec максимально ефективно захищають двигун при експлуатації автомобіля в спортивній режимі, міському режимі Stop & Go і на трасі.

Масла серій ТНК Magnum Super і ТНК Magnum Motor Plus виготовляються на основі спеціально розробленого модифікатора в'язкості Magnum SV, що забезпечує стабільну безперебійну роботу двигуна на всьому інтервалі його експлуатації.

Тип
Минеральное
Вязкость SAE
20W-50
Объем
4 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
По типу применения
легковые авто
Производство
Россия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ТНК» в категории «Моторное масло»
Показать все модели