Шины KUMHO I'ZEN KW19 (205/50R17 93T) kh129


Нет в наличии
2281 грн.
Наличные:
2281 грн
Безнал:
2737 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kumho I'ZEN KW19 (205/50R17 93T) kh129 - Шины

Ширина: 205 мм
Висота: 50%
Діаметр: R17
Індекс швідкості: T

KUMHO I'ZEN WIS KW19 - модель серии I'ZEN. Зимняя шипуемая шина с направленным рисунком протектора для легковых автомобилей. Хорошая управляемость и надежное сцепление на снежной и ледяной дороге реализованы за счет многочисленных прорезей в блоках протектора и его уникального рисунка, сводящего к минимуму риск
Читать полностью
Технічні параметри:

Kumho I'ZEN KW19 (205/50R17 93T) kh129 - Шини

Ширина: 205 мм
Висота: 50%
Діаметр: R17
Індекс швідкості: T

KUMHO I'ZEN WIS KW19 - модель серії I'ZEN. Зимова шина з направленим малюнком протектора для легкових автомобілів. Хороша керованість і надійне зчеплення на сніжної і крижаної дорозі реалізовані за рахунок численних прорізів в блоках протектора і його унікального малюнка, що зводить до мінімуму ризик аквапланування.

Водовідвідні канавки дозволяють автомобілю чітко виконувати маневри. Екологічність даної моделі досягнута за рахунок відсутності високоароматичних масел. У складі гумової суміші присутні кремній містять добавки, які сприяють збільшенню коефіцієнта зчеплення на зимовій дорозі, і значно збільшують термін служби шини. Центральна частина протектора сприяє стабільному прямолінійного руху.

Оптимізоване розташування бічних канавок сприяє поліпшеним характеристикам руху по снігу, допомагає самоочищатися під час руху, а також знижує рівень шуму на 40%. Патентована технологія ESCOT застосовувана при виробництві каркаса, забезпечує рівномірний розподіл тиску в шині і знижує навантаження на боковину, скорочуючи тим самим знос окремих елементів конструкції і продовжуючи термін служби.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KUMHO» в категории «Шины»
Показать все модели