Шины Bridgestone BLIZZAK LM-80 (235/55R19 105V) br751


Нет в наличии
5407 грн.
Наличные:
5407 грн
Безнал:
6760 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Bridgestone BLIZZAK LM-80 (235/55R19 105V) br751 - Шины

Ширина: 235 мм
Высота: 55%
Диаметр: R19
Индекс загрузки: 105
Индекс скорости: V

Bridgestone Blizzak LM-80 - зимняя шина премиум-сегмента для внедорожников и автомобилей SUV-класса. Предназначена для обеспечения максимальной управляемости и безопасности в любых погодных условиях, которые может преподнести на дорогах переменчивая центрально-европейская зима.
Читать полностью
Технічні параметри:

Bridgestone BLIZZAK LM-80 (235/55R19 105V) br751 - Шини

Ширина: 235 мм
Висота: 55%
Діаметр: R19
Індекс завантаження: 105
Індекс швидкості: V

Bridgestone Blizzak LM-80 - зимова шина преміум-сегментe для позашляховиків і автомобілів SUV-класу. Призначена для забезпечення максимальної керованості і безпеки в будь-яких погодних умовах, які може піднести на дорогах мінлива центрально-європейська зима. Цій шині не страшні ні пухкий або утрамбований сніг, ні cлякоть зі сніжною кашею, ні крижаний покрив.

Особливості:
Універсальність. Чудовий дизайн протектора і передові інженерні матеріали дозволили досягти в «LM80» балансу між продуктивністю на снігу, гарним зчепленням з мокрим дорожнім полотном і відмінною керованістю на сухому асфальті. Склад гумової суміші зовнішньої частини шини забезпечує максимальну тягу при низьких температурах, а склад гумової суміші внутрішньої частини зменшує внутрішнє накопичення тепла, що призводить до зниження опору коченню і допомагає заощаджувати на паливі.
Стабільність і безпеку тягового зусилля на снігу в будь-яких умовах. Односпрямований малюнок протектора створює умови для впевненого зчеплення зі сніжною дорогою. Великий об'єм канавок підвищує адгезію на пухкому снігу, а блоки протектора в центральній частині підвищують жорсткість і збільшують тягу. Різноспрямовані ламелі з великою кількістю крайок зачеплення сприяють максимальної стійкості при маневруванні на зледенілих дорогах і утрамбованном снігу.
Максимальна безпека і надійність на мокрих поверхнях. Одним з основних переваг Blizzak LM-80 є її відмінна продуктивність у слякоть і на вологій дорозі без шкоди для зимових показників. Широкі канавки великого об'єму дозволяють ефективно відводити надлишки водяних і брудових мас із зони контакту, перешкоджаючи тим самим аквапланінгу.
Відмінна керованість на сухій дорозі з підвищеною безпекою. Жорсткі плечові блоки шини дозволяють впевнено проходити повороти, а центральне, не менш жорстке, ребро забезпечує стабільність прямолінійного руху і точність реагування при будь-яких умовах.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Bridgestone» в категории «Шины»
Показать все модели