Торцевая головка Alloid ТГ- 60119M


Есть в наличии (1-2 дня)
83 грн.
Наличные:
83 грн
Безнал:
100 грн
86 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid ТГ- 60119M - Торцевая головка

Торцевая головка Alloid ТГ-60119M представляет собой один из наиболее распространенных ручных инструментов для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний шестигранный профиль.
Данная головка имеет присоединительный квадрат 3/4", который который используется в обслуживании тяжелой транспортной, сельскохозяйственной и строительной техники, где большие размеры крепежных элементов и высокие
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid ТГ- 60119M - Торцева голівка

Торцева головка Alloid ТГ-60119M є один з найбільш поширених ручних інструментів для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній шестигранний профіль.
Дана головка має приєднувальний квадрат 3/4", який який використовується в обслуговуванні важкої транспортної, сільськогосподарської та будівельної техніки, де великі розміри кріпильних елементів і високі навантаження.
Ефективність торцевої головки при відкручуванні / закручуванні болтів і гайок полягає в формі робочого профілю, яка забезпечує велику площу контакту з головкою кріплення. Таким чином, навантаження рівномірно розподіляється по всій поверхні, знижуючи ймовірність пошкодити грані, приклавши велике зусилля.
Приводом для торцевої головки може служити тріскачка, вороток, викрутка під квадрат або інший інструмент, який має відповідний приєднувальний квадрат.
Матеріалом для виготовлення послужила легована хром-ванадієва сталь, яка забезпечує інструменту високу твердість, зносостійкість, захист від деформації і пошкоджень. Головка виготовлена за технологією, що дозволяє застосовувати до інструменту високі навантаження, які можуть перевищувати допустиму межу на 30-50%. Поліроване хромоване покриття головки запобігає появі корозії, а також сприяє швидкому і легкому видаленню бруду.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
обычная
Размер рабочего профиля
19
Квадрат
3/4
Форма профиля
шестигранник
Бренд
Alloid

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели