Трубный ключ Alloid КТ- 4016-1


Есть в наличии (1-2 дня)
156 грн.
Наличные:
156 грн
Безнал:
195 грн
170 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid КТ- 4016-1 - Ключ трубный

Трубный ключ КТ- 4016-1 от китайского производителя Alloid, под квадрат 1". Являющегося дочерней компанией бренда VIOL. Ширина захвата зева – 25 мм. Общая длина инструмента – 300 мм.
Как можно понять из названия, трубные ключи в первую очередь используются в сантехнической сфере. Применяется по отношению к трубам, гайкам, болтам, муфтам, головкам кранов и другим трубным соединениям. Максимально
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid КТ- 4016-1 - Ключ трубний

Трубний ключ КТ- 4016-1 від китайського виробника Alloid під квадрат 1". Є дочірньою компанією бренду VIOL. Ширина захоплення зіву - 25 мм. Загальна довжина інструменту - 300 мм.
Як можна зрозуміти з назви, трубні ключі в першу чергу використовуються в сантехнічної сфері. Приміняється по відношенню до труб, гайок, болтів, муфтам, голівках кранів і іншим трубних з'єднань. Максимально ефективний при роботі з закиснувшими або прикипівшими деталями. Складається з головки і двох довгих ручок. На робочу частину губок інструменту були нанесені спеціальні насічки. Завдяки їм ключ нерухомо фіксується на предмет і не дозволяє їй прослизати під час роботи. Довгі рукояті створюють чималий ефект важеля, що дозволяє без особливих зусиль зірвати необхідну деталь, або ж навпаки, щільно її зафіксувати.
Сам інструмент виготовлений з інструментальної сталі хромованадіевого сплаву. Даний матеріал виділяється на тлі інших підвищеною міцністью, стійкістю до механічних пошкоджень і відколів, високу опірність до згубного впливу корозії. Проводиться КТ- 4016-1 по собою технології, яка дозволяє застосовувати до інструменту високі навантаження, що перевищують гранично-допустимий показник на 30-50%.
Спеціальні чохли на рукояті виготовлені з антиковзаючого матеріалу, що збільшує зчеплення між долонею оператора і самим інструментом.
Інструмент такого типу активно використовується на станціях технічного обслуговування автомобілів, в автомайстеренях і автосервісах. Незамінний атрибут інструментарію будь-якого професіонала.

Тип
Рычажный
Максимальная ширина захвата, мм
25
Длина, мм
300
Форма губок
L-образные
Угол губок по отношению к рукоятке, град
90

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели