Трубный ключ Alloid КТ- 4016S-1


Нет в наличии
156 грн.
Наличные:
156 грн
Безнал:
187 грн
169 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid КТ- 4016S-1 - Ключ трубный

Тип ключа: газовый
Рычажный трубный ключ КТ- 4016S-1 от Alloid. Продукция данного бренда была разработана и произведена украинской компанией VITOL. Данный производитель в течении 15-ти лет поставляет на отечественный рынок качественный ручной инструмент.
Трубные ключи, как можно понять из названия, преимущественно используются при работе с трубами, гайками, болтами, головками кранов, ниппелями и
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid КТ- 4016S-1 - Ключ трубний

Важільний трубний ключ КТ 4016S-1 від Alloid. Продукція даного бренду була розроблена і виготовлена українською компанією VITOL. Даний виробник протягом 15-ти років поставляє на вітчизняний ринок якісний ручний інструмент.
Трубні ключі, як можна зрозуміти з назви, переважно використовуються при роботі з трубами, гайками, болтами, головками кранів, ніпелями та іншими трубними з'єднаннями. В силу своєї незамінності для певних ситуацій, користується величезною популярністю у зварювальників і сантехніків. Також їх можна зустріти на станціях технічного обслуговування, в автомайстеренях і автосервісах.
Самі трубні ключі діляться на кілька підтипів. Кожен з них має ряд своїх переваг. Трубні ключі важельного типу мають потужну головку і довгі ручки. Завдяки ефекту важеля, інструмент легко справляється зі зривом закиснувших/прикипівших елементів вузлів. Також ними можна куди більш щільно закрутити те або інше з'єднання, в порівнянні з іншими аналогічними ключами. Максимальний захоплення зіву - 35 мм.
Головка КТ 4016S-1 має S-подібну форму. При роботі з круглим профілем, губки стикаються з ним в трьох точках, і максимально ефективно передають зусилля, що докладаються до деталі. Також цьому допомагають спеціальні насічки на робочій поверхні.
Виготовляється КТ 4016S-1 з легованої сталі. Володіючи високою стійкістю до корозії, високою міцністю, інструмент вироблений з даного матеріалу дуже довговічний і надійний.
Гумові накладки на рукоятях, частково знижують тиск, який чиниться на руку, і збільшують зчеплення між долонею оператора і самим ключем.
Загальна довжина інструменту - 300 мм.

Тип
Рычажный
Длина
300
Форма губок
S-образные
Угол губок по отношению к рукоятке, град
45
Максимальная ширина захвата
35
Бренд
Alloid

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели